FB TW PIN NWS
BioRank 2192

Beril Kayar

Doğum tarihi : 10.Kasım.1988
Beril Kayar kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Beril Kayar doğum yeri : İstanbul

Beril Kayar Biyografisi

Beril Kayar, 10 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezun oldu. 2012 yılında, New York'a dil öğrenmeye gitti, 6 ay sonra döndü.
Kariyerine model olarak adım atan Beril Kayar, 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi ile yaşadı.

Beril Kayar, 2014 yılında “O Hayat Benim” adlı dizide Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Keremcem, Oya Başar, Sinan Albayrak, Zerrin Sümer, Ahu Sungur, Cem Özer, Neslihan Acar, Ayçin İnci, Erdal Cindoruk, Yeşim Ceren Bozoğlu, İclal Aydın, Zeynep Eronat, Larissa Gacemer ile birlikte rol almıştır.

2017 yılında Onur Ünlü’nün senaryosunu yazıp yönetmenliğini de yaptığı “Put Şeylere” adlı sinema filminde Türkü Turan, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Elit İşcan, Öykü Karayel ve Rüzgar Erkoçlar ile beraber rol aldı.

2018 yılında Ayhan Sonyürek’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini de yaptığı ve başrolünü Rüzgar Erkoçlar ile paylaştığı “Öğrenci Kafası: Soygun” filminde Beril Kayar, Pınar karakteri olarak rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu:
2018 - Öğrenci Kafası: Soygun (Pınar) (Sinema Filmi)
2017 - Put Şeylere (Sinema Filmi)
2014 - O Hayat Benim (Zeynep) (TV Dizisi)
2014 - 2017 - Arka Sokaklar (Komiser Deniz) (TV Dizisi)
2012 - Acayip Hikayeler (Rakkase) 9.bölüm (TV Dizisi)
2012 - Adını Feriha Koydum 3. Sezon: Emir'in Yolu (Zülal) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Beril Kayar videoları

Tüm Beril Kayar videoları

Beril Kayar için yapılan aramalar

Beril Kayar, Beril Kayar biyografi, Beril Kayar hayatı, Beril Kayar özgeçmişi, Beril Kayar hakkında, Beril Kayar doğum yeri, Beril Kayar fotoğraf, Beril Kayar video, Beril Kayar resim, Beril Kayar kimdir?, Beril Kayar kaç yaşında?, Beril Kayar nereli, Beril Kayar memleketi