FB TW PIN NWS
BioRank 4941

Anna Babkova

Doğum tarihi : 19.Ekim.1982
Anna Babkova kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Anna Babkova doğum yeri : Harkov, Ukrayna

Anna Babkova Biyografisi

2006’da Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı “Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyurdu.

Anna Babkova, 19 Ekim 1982 tarihinde Harkov, Ukrayna’da doğmuştur. Elektrik mühendisi olan babası ve koro yönetmeni olan annesi Kafkasya'dan Ukrayna'ya göç etmişlerdir. Anna Babkova, 5 yaşından müzik eğitimi almaya başlamıştır. Ukrayna’da Üniversitede Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Anna Babkova, 4 dil bilmektedir.

17 yaşından itibaren modellik yapmaya başladı ve tv.de oyuncu olarak görülmeye başladı. 2005 yılında 23 yaşında iken Ukrayna'da güzellik kraliçesi seçildi. İtalya’ya gidip Milano’da modellik yaptı.

24 yaşında iken 2006 yılında Türkiye’den aldığı bir teklif ile gelerek, Suat Yalaz’ın aynı adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanan “Son Osmanlı Yandım Ali” sinema filminde Nadya karakterini canlandırırken Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Engin Şenkan, Engin Yüksel, Levent Öktem, İstemi Betil, Emin Boztepe, Öner Erkan ile birlikte oynadı.

Anna Babkova, “Son Osmanlı Yandım Ali” filmi sonrası çalışma izni olmadığı için Türkiye'ye girişi bir yıl yasak edilerek ülkesine gönderildi.

Anna Babkova, 2015 yılının yaz tatilini geçirmek için Bodrum’a geldi By Pablo Otelde kaldı.

Anna Babkova’nın adı Acun Ilıcalı’nın sunacağı 2016 yılındaki “Survivor” için geçmektedir.

Filmleri ve Dizileri :
2006 - Son Osmanlı Yandım Ali (Nadya) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Anna Babkova için yapılan aramalar

Anna Babkova, Anna Babkova biyografi, Anna Babkova hayatı, Anna Babkova özgeçmişi, Anna Babkova hakkında, Anna Babkova doğum yeri, Anna Babkova fotoğraf, Anna Babkova video, Anna Babkova resim, Anna Babkova kimdir?, Anna Babkova kaç yaşında?, Anna Babkova nereli, Anna Babkova memleketi