FB TW PIN NWS
BioRank 5539

Ana Beatriz Barros

Doğum tarihi : 29.Mayıs.1982
Ana Beatriz Barros kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Ana Beatriz Barros doğum yeri : Itabira, Brezilya

Ana Beatriz Barros Biyografisi

Brezilyalı Top model

Ana Beatriz Barros, 29 Mayıs 1982 tarihinde Brezilya’da Itabira şehrinde Sônia ve Reinato çiftinin kızı olarak doğmuştur. Patricia ve Maria Luisa adlarında iki ablası vardır. Ana Beatriz Barros ailesi ile birlikte Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrine taşındı.

Ana Beatriz Barros, bir gün tatilde Rio de Janeiro’da plajda iken Elite Model Management'ın yöneticisi tarafından tesadüfen görüldükten sonra ve onun teşviki ile 1996 yılında Elite Model yarışmasına katıldı ve yarışmayı kazandı. Bu vesile ile daha 14 yaşında iken annesi ile New York’a taşındı. Daha sonra da Guess markası ile Millennium kampanyası için bir anlaşma imzalayarak modellik hayatına başlamış oldu.

Ana Beatriz Barros, Christian Dior, Armani, Oakley, L'Oréal, Diesel, Victoria’s Secret, ADL+ gibi markalar için modellik yaptı.

Ayak bileğinde ay-yıldız dövmesi olan Ana Beatriz Barros, 14 yaşından itibaren New York'ta yaşamaktadır.

Ana Beatriz Barros, 2012 yılında Türkiye’ye Fashion Week’te Cengiz Abazoğlu’nun ADL markasının tanıtımı için geldi. 2015 yılının Mart ayında yüzü olduğu Intimissimi’nin çekimleri için İstanbul’a tekrar geldi.

Ana Beatriz Barros, Mısırlı sanat simsarı Hillel Nahmad ile nişanlı idi.

Ana Beatriz Barros, 8 Temmuz 2016 tarihinde Yunanistan'ın Mikonos adasında Karim El Chiaty ile evlendi.

Kaynak:Biyografi.info

Ana Beatriz Barros videoları

Tüm Ana Beatriz Barros videoları

Ana Beatriz Barros için yapılan aramalar

Ana Beatriz Barros, Ana Beatriz Barros biyografi, Ana Beatriz Barros hayatı, Ana Beatriz Barros özgeçmişi, Ana Beatriz Barros hakkında, Ana Beatriz Barros doğum yeri, Ana Beatriz Barros fotoğraf, Ana Beatriz Barros video, Ana Beatriz Barros resim, Ana Beatriz Barros kimdir?, Ana Beatriz Barros kaç yaşında?, Ana Beatriz Barros nereli, Ana Beatriz Barros memleketi