FB TW PIN NWS

Başarılı Rumen girişimciler: Onur Osman

2022-12-09
Başarılı Rumen girişimciler: Onur Osman
Başarılı Rumen girişimciler: Onur Osman

Ülkemiz dışında Romanya'dan daha iyi tanınan çok sayıda genç Rumen girişimci var. Çünkü bazen iyi örneklerden çok skandallar ve kötü örneklerle ilgileniyoruz. Onur Osman, hem giyim yaratma faaliyeti hem de atölyelerinde uyguladığı girişimcilik modeliyle ülke dışında tanınan genç Romen girişimcilerden biridir. Tasarımcı Onur Osman, 2017 yılından itibaren işlerinin merkezinde saygı, kimlik ve özgün iletişimin hak ettiği yeri alacağı, büyük bir aile gibi çalışacak uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmak için yola çıktı.

Onur, ekibindeki kişileri insani niteliklerine göre işe almaya karar verdi ve bu kriteri her zaman diğerlerinden önde tuttu. Böylece, çoğu 30 yılı aşkın süredir bu alanda profesyonel olan çalışkan, yaratıcı insanları etrafına topladı. Onur Osman'a göre ekibindeki kişiler arasındaki atmosfer başarılı bir iş için çok önemli, çünkü diyor ki, eğer çevrenizdeki insanlar mutlu değilse bırakın haute couture'ü, güzel bir yaşam tarzı bile yaratamazsınız. güzellik ve tatmin kültürü. Onur Osman'ın çalışanları bu nedenle her zaman güzel, mutlu ve sağlıklı olmaya "mahkumdur". Onur Osman atölyeleri uyum ve dengenin başarı için gerekli olduğu bir çalışma ve performans ortamını temsil ediyor. Onur Osman , son yıllarda pandemi bağlamının ötesinde, artan satış ve medya tanınırlığıyla birlikte sürekli büyüyen bir ciroya sahip oldu ve faaliyetlerinde ulusal ve Avrupa düzeyinde mükemmellik ödülleri aldı.Antreprenori români de succes: Onur Osman
De PUBLICITATE, Vineri, 09 decembrie 2022, 17:26
Adaugă comentariu

Există mulți antreprenori români tineri care sunt mai cunoscuți în afara țării noastre decât în România. Asta se întâmplă pentru că uneori suntem mai interesați de scandaluri și de exemplele rele decât de exemplele bune. Onur Osman face parte dintre antreprenorii români tineri cunoscuți în afara țării prin activitatea lui de creație vestimentară și prin modelul antreprenorial aplicat în atelierele lui. Începând cu anul 2017, designerul Onur Osman și-a propus să creeze o echipă de specialiști care să funcționeze precum o familie mare, unde respectul, identitatea și comunicarea autentică să aibă locul cuvenit în centrul afacerilor sale.

Onur a decis să angajeze în echipa lui oameni pe baza calității lor umane, criteriul acesta fiind întotdeauna prioritar altora. Astfel a adunat în jurul său oameni harnici, creativi, mulți dintre ei fiind profesioniști din domeniu de peste 30 de ani. Pentru Onur Osman atmosfera dintre membrii stuff-ului lui este esențială pentru o afacere de succes, căci, spune el, dacă oamenii din jurul tău nu sunt fericiți nu poți crea un mod de viată frumos şi cu atât mai puțin haute-couture, care este o cultură a frumosului și a împlinirii. Angajații lui Onur Osman sunt astfel „condamnați” să fie mereu frumoși, fericiți şi sănătoși. Atelierele Onur Osman reprezintă un mediu de lucru și de desfășurare unde armonia și echilibrul sunt un ingredient necesar succesului. În ultimii ani, dincolo de contextul pandemiei, Onur Osman a avut o cifra de afaceri în creștere permanentă, cu vânzări tot mai mari și recunoaștere media, primind premii de excelență în activitatea sa la nivel național și european.