FB TW PIN NWS
BioRank 5933

Tugay Kaan Numanoğlu

Doğum tarihi : 06.Kasım.1985
Tugay Kaan Numanoğlu kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Hakem
Tugay Kaan Numanoğlu doğum yeri :

Tugay Kaan Numanoğlu Biyografisi

Tugay Kaan Numanoğlu, 29 Kasım 2020 tarihinde oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin orta hakemi olarak görevlendirildi.

Tugay Kaan Numanoğlu, 6 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası Levent Numanoğlu, 1980'li yıllarda Malatyaspor forması giyen eski bir futbolcudur. Bir erkek ve bir kız kardeşi vardır. Kardeşi Togayhan ile birlikte Malatya'da büyüyen Tugay Kaan Numanoğlu, spora babasının teşvikleri sonrası Yalova'da amatör futbol oynayarak başladı. Anadolu Üniversitesi spor yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Tugay Kaan Numanoğlu, 2006 yılından itibaren hakemlik yapmaktadır. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışan Tugay Kaan Numanoğlu, 14 yıldır 2020 senesine kadar çeşitli klasmanlarda hakemlik yaptı. İstanbul bölgesi üst klasman hakemi olarak görev yapan Numanoğlu bir şirkette yöneticilik yapıyor.

Tugay Kaan Numanoğlu, Yalova'da ikamet etmekte iken 2.lig hakemi idi. Avukat olan eşinin ciddi bir rahatsızlığı ve tedavisi için evini ve işini İstanbul’a taşıdı.

Tugay Kaan Numanoğlu evlidir, bir kızı ve bir oğlu vardır.

Tugay Kaan Numanoğlu, 2019-2020 sezonunda Süper Lig maçlarında orta hakem, VAR hakemi ve 4. hakem olarak görev yaptı.

Tugay Kaan Numanoğlu, 29 Kasım 2020 tarihinde oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin orta hakemi olarak görevlendirildi.

Kaynak:Biyografi.info

Tugay Kaan Numanoğlu için yapılan aramalar

Tugay Kaan Numanoğlu, Tugay Kaan Numanoğlu biyografi, Tugay Kaan Numanoğlu hayatı, Tugay Kaan Numanoğlu özgeçmişi, Tugay Kaan Numanoğlu hakkında, Tugay Kaan Numanoğlu doğum yeri, Tugay Kaan Numanoğlu fotoğraf, Tugay Kaan Numanoğlu video, Tugay Kaan Numanoğlu resim, Tugay Kaan Numanoğlu kimdir?, Tugay Kaan Numanoğlu kaç yaşında?, Tugay Kaan Numanoğlu nereli, Tugay Kaan Numanoğlu memleketi