FB TW PIN NWS
BioRank 3763

Şule Zeybek

Doğum tarihi : 18.Kasım.1975
Şule Zeybek kaç yaşında : 49
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Şule Zeybek doğum yeri : İstanbul

Şule Zeybek Biyografisi

Spiker, Televizyon Sunucusu

Şule Zeybek, 18 Kasım 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Aydın Doğan'ın eşinin öz yeğenidir. Annesi Asuman Hanım’dır. Annesi Asuman Hanımın kız kardeşi olan Sema Doğan Aydın Doğan’ın eşidir. Bir kız kardeşi vardır.

Hacettepe Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre bir reklam ajansında metin yazarlığı yaptı.

Kanal D’de muhabir olarak çalışmaya başladı. Can Gürzap’ın Dialog adlı kursuna gitti, Şahika Tekand’dan etkili konuşma dersleri aldı. Önce radyoda görev yaptı, sonra gece haberleri sundu, daha sonra da öğle haberlerini sunmaya başladı.

Şule Zeybek, 2 Şubat 2000 tarihinde gazeteci Yiğit Bulut ile evlendi. 2010 yılında boşandı. Ahmet (d.2007) adında bir çocukları vardır.

Şule Zeybek, mesleğinden arta kalan zamanda ata biniyor, bol bol resim yapıyor ve gümüşten harika takılar tasarlıyor.

11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren "Ben Bilmem Eşim Bilir" adlı yarışmayı Ufuk Özkan ile birlikte sundu.

20 Şubat 2017 tarihinden itibaren Kanal D ekranlarında "Renkli Sayfalar" adlı Sağlık, yaşam ve magazin programını Lerzan Mutlu ve Op.Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Program 25 Mayıs 2017 tarihinde sona erdi.

2017'nin Eylül ayından itibaren Kanal D ekranlarında ‘Şule ile Vitrindekiler’ adlı programını sunmaya başladı.

Kaynak:Biyografi.info

Şule Zeybek için yapılan aramalar

Şule Zeybek, Şule Zeybek biyografi, Şule Zeybek hayatı, Şule Zeybek özgeçmişi, Şule Zeybek hakkında, Şule Zeybek doğum yeri, Şule Zeybek fotoğraf, Şule Zeybek video, Şule Zeybek resim, Şule Zeybek kimdir?, Şule Zeybek kaç yaşında?, Şule Zeybek nereli, Şule Zeybek memleketi