FB TW PIN NWS
BioRank 978

Salim Şen

Doğum tarihi : ??.??.1962
Salim Şen kaç yaşında : 62
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Avukat
Salim Şen doğum yeri : Ankara

Salim Şen Biyografisi

Salim Şen, 1962 yılında Ankara’da doğmuştur. Kara Harp Okulundan 1983 yılında mezun olduktan sonra tahsil hayatına askerliği sırasında da devam ederek İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1992 yılında mezun olmuştur.
Salim Şen, Çeşitli Askeri Mahkeme ve Savcılıklarda Askeri Hakim ve Savcı olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılında emekliye ayrıldı.

2005 yılından itibaren çeşitli kişi, kurum, kuruluş ve şirketlere hukuk müşavirliği ve dava avukatlığı yapmaya başlayan Av.Salim ŞEN, “Salim Şen Hukuk Bürosu”nun da kurucusudur.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetleri’ne düzenlediği kumpas Balyoz Davası’nda asker mensuplarının avukatı olarak görev aldı.

Halk TV’de yayınlanan Gökmen Karadağ'ın sunduğu 'Açıkça' programında yorumculuk yapan Salim Şen, 24 Eylül 2022 tarihinde Halk TV’den istifa etti.

1 Ekim 2022 tarihinden itibaren Gökmen Karadağ ve Salim Şen, TELE1 ekranlarında “Açıkça” programını sunmaya başladı.

Kaynak:Biyografi.info

Salim Şen için yapılan aramalar

Salim Şen, Salim Şen biyografi, Salim Şen hayatı, Salim Şen özgeçmişi, Salim Şen hakkında, Salim Şen doğum yeri, Salim Şen fotoğraf, Salim Şen video, Salim Şen resim, Salim Şen kimdir?, Salim Şen kaç yaşında?, Salim Şen nereli, Salim Şen memleketi