FB TW PIN NWS
BioRank 1414

Nilgün Balkaç

Doğum tarihi : ??.??.1969
Nilgün Balkaç kaç yaşında : 55
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Gazeteci, Spiker
Nilgün Balkaç doğum yeri : Ankara

Nilgün Balkaç Biyografisi

Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı.

Nilgün Balkaç, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Koleji'nde okuduğu için iyi derecede İngilizce biliyor.

Gazetecilik hayatına 1987 yılında TRT’de başladı. Önceleri yabancı filmleri Türkçeye çevirme işinde, daha sonra TRT'de hava durumu sunmaya başladı. Daha sonra da ATV Ankara Bürosu'nda görev aldı. 10 yılı aşkın ATV Ankara Bürosu'nda çalıştıktan sonra Ali Kırca ile birlikte Star TV'ye transfer oldu. Kısa bir süre Star TV'de görev aldı.

Nilgün Balkaç, 2003 yılının Eylül ayında ise NTV'nin Ankara Bürosu'nda parlamento muhabiri olarak çalışmaya başladı. 10 yıl süreyle de NTV’de çalışan ve Ankara Temsilciliği görevini yürüten Balkaç, Gezi Olayları'nın ardından kanalla 2013 yılının temmuz ayında yollarını ayırdı.

2013 yılının temmuz ayında Habertürk TV Ankara Temsilcisi olan Balkaç gündeme damga vuran birçok özel haber ve röportaja imza attı.

Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı. TRT Haber'de hafta sonu sabah programını sunacak.

Kaynak:Biyografi.info

Nilgün Balkaç için yapılan aramalar

Nilgün Balkaç, Nilgün Balkaç biyografi, Nilgün Balkaç hayatı, Nilgün Balkaç özgeçmişi, Nilgün Balkaç hakkında, Nilgün Balkaç doğum yeri, Nilgün Balkaç fotoğraf, Nilgün Balkaç video, Nilgün Balkaç resim, Nilgün Balkaç kimdir?, Nilgün Balkaç kaç yaşında?, Nilgün Balkaç nereli, Nilgün Balkaç memleketi