FB TW PIN NWS
BioRank 6001

Mustafa Yenigün

Doğum tarihi : ??.??.1984
Mustafa Yenigün kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Spiker
Mustafa Yenigün doğum yeri : Fatsa, Ordu

Mustafa Yenigün Biyografisi

Mustafa Yenigün, 1984 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğmuştur. İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu.
TGRT televizyonunda televizyonculuk mesleğine başladı. Daha sonra da ATV ve ardından da Flash Tv.Haber ekibinde görev aldı. Flash TV'de muhabirlik, haber koordinatörlüğü ve haber müdürlüğü görevlerinde bulundu. Halen Flash TV Haftasonu Haber bülteninin sunuyor.

Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. 22 Ağustos 2014 tarihinde canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili “Asıl amacım” diyerek Als Derneği'nin bağış hesap numaralarını paylaştı. Ardından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ve ünlü müzik grubu Yeni Türkü'ye meydan okudu.

Mustafa Yenigün, 21 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Yelken Clup'te yapılan düğünde Burcu Yıldız ile evlendi.

Kaynak:Biyografi.info

Mustafa Yenigün için yapılan aramalar

Mustafa Yenigün, Mustafa Yenigün biyografi, Mustafa Yenigün hayatı, Mustafa Yenigün özgeçmişi, Mustafa Yenigün hakkında, Mustafa Yenigün doğum yeri, Mustafa Yenigün fotoğraf, Mustafa Yenigün video, Mustafa Yenigün resim, Mustafa Yenigün kimdir?, Mustafa Yenigün kaç yaşında?, Mustafa Yenigün nereli, Mustafa Yenigün memleketi