FB TW PIN NWS
BioRank 8906

Kürşad Ramazan Özdemir

Doğum tarihi : 01.Ocak.1964
Kürşad Ramazan Özdemir kaç yaşında : 60
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Doktor
Kürşad Ramazan Özdemir doğum yeri : Kulu, Konya

Kürşad Ramazan Özdemir Biyografisi

Uz. Dr. Kürşad Ramazan Özdemir, Ankara Balgat’da bulunan ortağı olduğu “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi” adındaki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktadır.

Kürşad Ramazan Özdemir, 1964 Yılında işçi bir babanın 4.çocuğundan 2. olarak Konya'nın ilçesi Kulu’da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Hanife, babasının adı Mehmet Özdemir’dir. (Birsen Topcu 1968) adında kız kardeşi, Bulduk Özdemir (d.1961) adında abisi ve Metin Özdemir (d.1973) adında kardeşi vardır. Kardeşi Dr. Metin Özdemir ile birlikte kurdukları Fizik Tedavi Merkezi”nde görev yapmaktadır.

Kürşad Ramazan Özdemir, 1987 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra atandığı Mardin ilinin İdil ilçesinde Pratisyen Tabip olarak göreve başladı. Daha sonra Ankara ve Niğde de görev yaptı. 1996 Yılında fizik tedavi uzmanı oldu. Ankara Hastanesi ve Ankara Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi (Trafik Hastanesi)’nde başhekim yardımcısı olarak çalıştı

1996 yılının sonunda ilk fizik tedavi kliniğini açan Uz. Dr. Kürşad Ramazan Özdemir, halen Ankara Balgat’da bulunan ortağı olduğu “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi” adındaki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktadır. 1998 yılında kardeşi Uz. Dr. Metin Özdemir de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’den mezun olduğunda beraber çelışmaya başladılar.

Kürşad Ramazan Özdemir, Fizik Tedavi Merkezi’ni kardeşi ile birlikte üç ortak 2001 yılında 50 Yataklı “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi” adı ile Ankara Balgat’da açtı. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1.5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imaging), Kemik Dansitometre, 500 Mamp röntgen cihazı ve laboratuvar oluşturdu.

Ürofiz Fizik Tedavi Merkezinde sektörün öncülüğünü yaparak fizik tedavi hizmetine destek olarak Geleneksel Tıp Yöntemlerini kullanan ve bu alanda bilinen hekimlerimizdendir.

Kliniklerinin başarısı özellikle MAGNETOTERAPİ de gösterdikleri başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük kulüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliği’nin de tedavi sistemlerini değiştirdiler.

Ürofiz olarak 4 Eylül 2015 tarihinde Haymana Belediyesi’nden Termal Otel’i 10 yıllığına kiralayarak neredeyse binayı komple yeniden yaptılar. 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren Termal Otel; hem otel olarak, hem de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak işletilmektedir.

Kürşad Ramazan Özdemir, evlidir ve 3 çocuğu vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Kürşad Ramazan Özdemir için yapılan aramalar

Kürşad Ramazan Özdemir, Kürşad Ramazan Özdemir biyografi, Kürşad Ramazan Özdemir hayatı, Kürşad Ramazan Özdemir özgeçmişi, Kürşad Ramazan Özdemir hakkında, Kürşad Ramazan Özdemir doğum yeri, Kürşad Ramazan Özdemir fotoğraf, Kürşad Ramazan Özdemir video, Kürşad Ramazan Özdemir resim, Kürşad Ramazan Özdemir kimdir?, Kürşad Ramazan Özdemir kaç yaşında?, Kürşad Ramazan Özdemir nereli, Kürşad Ramazan Özdemir memleketi