FB TW PIN NWS
BioRank 8423

Dr.Metin Özdemir

Doğum tarihi : 31.Aralık.1973
Metin Özdemir kaç yaşında : 51
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Doktor
Metin Özdemir doğum yeri : Ankara

Metin Özdemir Biyografisi

Uz. Dr. Metin Özdemir, Ankara Balgat’da bulunan ortağı olduğu “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi” adındaki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktadır.

Metin Özdemir, 1973 Yılında işçi bir babanın 4.çocuğu olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Hanife, babasının adı Mehmet Özdemir’dir. (Birsen Topcu 1968) adında ablası, Bulduk Özdemir (d.1961) ve Kürşad Ramazan Özdemir (d.1964) adında abileri vardır. Abisi Dr. Kürşad Ramazan Özdemir ile birlikte kurdukları Fizik Tedavi Merkezi”nde görev yapmaktadır.

Metin Özdemir, zor hayat koşullarına rağmen hayalleri büyük ve azimli bir çocuktur. Doktor olmaktı hayali ve 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İlk iş olarak Almanya'da Prognoz ve Enerji tedavisi kurslarına katıldı. Ve ardından abisi Uz.Dr. Kürşad Ramazan Özdemir ile birlikte çalışmaya başladı. 2006 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlığını aldı.

Mesleğine olan tutkusundan değişik alanlarda aldığı sertifika ve eğitimlerle hep daha ne yapabirim diye düşünüp kendini geliştirdi.

Uz. Dr. Metin Özdemir’in; Aile Hekimliği, Diyaliz Sorumlu Hekim Sertifikası, Medikal Estetik Sertifikası, Ozon Uygulama Sertifikası ve Akupuntur Sertifikası ve Saç Ekimi gibi alanlardan aldığı sertifakaları bunlardan bazılarıdır.

Uz. Dr. Metin Özdemir, hayalini kurduğu Fizik Tedavi Merkezi’ni abisi ile birlikte üç ortak 2001 yılında 50 Yataklı “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi” adı ile Ankara Balgat’da açtı. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1.5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imaging), Kemik Dansitometre, 500 Mamp röntgen cihazı ve laboratuvar oluşturdu.

Ürofiz Fizik Tedavi Merkezinde sektörün öncülüğünü yaparak fizik tedavi hizmetine destek olarak Geleneksel Tıp Yöntemlerini kullanan ve bu alanda bilinen hekimlerimizdendir.

Merkezinde Sahip olduğu bütün sertifakaları, Ankara Balgat’da bulunan “Ürofiz Fizik Tedavi Merkezi”adındaki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde kullanmakta ve hastalarına daha verimli olmaktadır.

Sporculara olan mesleki ilgisini bir üst boyuta taşıyıp o alanda da gerekli eğitimleri almış ve Teknik Direktör Mustafa Denizli zamanında 2001- 2002 yıllarında Fenerbahçe spor Kulübü doktorluğunu yapmıştır.

Uz. Dr. Metin Özdemir, 2011 yılından itibaren halen Boks Federasyonu’nun doktorluğunu da yapmaktadır.

Renkli kişiliği hayvan severliği ile hastaları ve arkadaşları tarafından sevilen ve sayılan bir insandır.

Bekâr olan Metin Özdemir, hayvanlara olan tutkusu yüzünden müstakil bir evde yaşamayı tercih etmiş evinde 7 kedisi, bahçesinde 3 köpeği ve himayesine aldığı bir sürü sokak hayvanları ile huzurlu bir hayat sürmektedir.

Ürofiz olarak 4 Eylül 2015 tarihinde Haymana Belediyesi’nden Termal Otel’i 10 yıllığına kiralayarak neredeyse binayı komple yeniden yaptılar. 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren Termal Otel; hem otel olarak, hem de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak işletilmektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Metin Özdemir için yapılan aramalar

Metin Özdemir, Metin Özdemir biyografi, Metin Özdemir hayatı, Metin Özdemir özgeçmişi, Metin Özdemir hakkında, Metin Özdemir doğum yeri, Metin Özdemir fotoğraf, Metin Özdemir video, Metin Özdemir resim, Metin Özdemir kimdir?, Metin Özdemir kaç yaşında?, Metin Özdemir nereli, Metin Özdemir memleketi