FB TW PIN NWS
BioRank 433

Kerem Kırçuval

Doğum tarihi : ??.??.1972
Kerem Kırçuval kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : TV sunucusu
Kerem Kırçuval doğum yeri : Malatya

Kerem Kırçuval Biyografisi

Kerem Kırçuval son olarak TV100 kanalında sunuculuk yapmaktadır.

Kerem Kırçuval, 1972 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. Lise sona kadar Malatya’da okudu. Üniversite eğitimini Ankara’da Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olarak tamamladı.

Kerem Kırçuval, Meydan Gazetesi, Akis, CTV’de görevler aldı. Daha sonra Kanal D, ATV ve Show TV’de muhabirlik ve yöneticilik yaptı. TRT Türk kanalının kuruluşunda görevler aldı. One Haber Ajansı ve Kuzey Haber Ajansı’nın Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Dünyamız Detay, Gümüş Hilal, TRT Dünya Raporu gibi programları hazırladı.

TRT Türk’te 10 Numara isimli haftalık spor programında yorumculuk yaptı. Kerem Kırçuval son olarak 30 Temmuz 2021 tarihinden itibaren TV100 kanalında sunuculuk yapmaktadır.

Kerem Kırçuval, Yelda Kırçuval ile evlidir.

Kaynak:Biyografi.info

Kerem Kırçuval için yapılan aramalar

Kerem Kırçuval, Kerem Kırçuval biyografi, Kerem Kırçuval hayatı, Kerem Kırçuval özgeçmişi, Kerem Kırçuval hakkında, Kerem Kırçuval doğum yeri, Kerem Kırçuval fotoğraf, Kerem Kırçuval video, Kerem Kırçuval resim, Kerem Kırçuval kimdir?, Kerem Kırçuval kaç yaşında?, Kerem Kırçuval nereli, Kerem Kırçuval memleketi