FB TW PIN NWS
BioRank 1492

Kate Upton

Doğum tarihi : 10.Haziran.1992
Kate Upton kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Kate Upton doğum yeri : Michigan, Amerika

Kate Upton Biyografisi

Kate Upton, tam adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da doğdu. Üç kardeşi vardır. Annesinin adı Shelley, babasının adı ise Jeff’tir. Florida’ya bağlı Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim gördü. Üniversite eğitimini ise Indiana University’de yaptı.
Çocukluğu Florida Melbourne'da büyüyerek geçirmiştir. İyi bir At binicisi olan Upton'un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik hayatından önce 12-18 yaşları arasında at biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar sayesinde yıldızı parlayan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 yılında Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, oldukça dikkat çekti ve 2008 yılında, New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra New York'a taşınan Upton ilk modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak 'Yılın Çaylağı' seçilmiştir. O zamandan bu yana Beach Bunny mayo ve Victoria-s Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Ayrıca Haziran 2011'de Esquire dergisi tarafından "Yazın Kadını" seçilmiştir.

4 Kasım 2017 tarihinde beyzbolcu Justin Verlander ile evlendi.

Filmleri :
2011 - Tower Heist
2011 - Tosh.0
2012 - Saturday Night Live
2012 - Late Show with David Letterman
2012 - Sports Illustrated: The Making of Swimsuit 2012
2012 - The Three Stooges
2014 - The Other Woman (ÖTEKİ KADIN)


Kaynak:Biyografi.info

Kate Upton filmleri

Tüm Kate Upton filmleri

Kate Upton için yapılan aramalar

Kate Upton, Kate Upton biyografi, Kate Upton hayatı, Kate Upton özgeçmişi, Kate Upton hakkında, Kate Upton doğum yeri, Kate Upton fotoğraf, Kate Upton video, Kate Upton resim, Kate Upton kimdir?, Kate Upton kaç yaşında?, Kate Upton nereli, Kate Upton memleketi