FB TW PIN NWS
BioRank 8598

Kate Marie Nash

Doğum tarihi : 06.Temmuz.1987
Kate Marie Nash kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : Müzisyen
Kate Marie Nash doğum yeri : İngiltere, Londra

Kate Marie Nash Biyografisi

1987 senesinde Londra’da dünyaya gelen İngiliz müzisyen Kate Nash işte tam bu sırada şarkılarını çevredeki barlarda performe edebileceğine karar vererek müzik kariyerine başlamış oldu.
İlk konserlerinde Robbie Williams’ın “Rudebox”ı gibi parçaları baştan yorumlayan Kate Nash bu etkiyi müziğinde de hissettiriyor. Şubat 2007’de Moshi Moshi adlı bağımsız plak şirketinden “Caroline’s a Victim/Birds” adlı single’ı yayımlayan Kate Nash bu başarı sonrasında Get Cape. Wear Cape. Fly ile birlikte İngiltere’de ufak çaplı bir turne gerçekleştirdi. 2007 Mart ayında Fiction Records ile anlaşmaya varan Kate Nash ayrıca bir diğer İngiliz hip hop sanatçısı Lethal Bizzie’nin “Back To Bizznizz” albümünde yer alan “Look What You’ve Done” adlı parçasında sanatçıyla birlikte çalışmıştı.

Kaynak:Biyografi.info

Kate Marie Nash için yapılan aramalar

Kate Marie Nash, Kate Marie Nash biyografi, Kate Marie Nash hayatı, Kate Marie Nash özgeçmişi, Kate Marie Nash hakkında, Kate Marie Nash doğum yeri, Kate Marie Nash fotoğraf, Kate Marie Nash video, Kate Marie Nash resim, Kate Marie Nash kimdir?, Kate Marie Nash kaç yaşında?, Kate Marie Nash nereli, Kate Marie Nash memleketi