FB TW PIN NWS
BioRank 1495

Hanife Gürdal

Doğum tarihi : ??.??.1995
Hanife Gürdal kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Hanife Gürdal doğum yeri : Torbalı, İzmir

Hanife Gürdal Biyografisi

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir’de Torbalı ilçesinde doğmuştur. 3 kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan Hanife lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.
Hanife Gürdal, 2015 yılının Şubat ayında ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlendirme programına katıldı. . İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından reddedildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti.

10 ayı aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katıldı. "Öyle deli gibi esme başım dönüyor" şarkısını söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, Hanife Gürdal'a talip oldu. Hanife, Bayhan'la yakından görüşmeyi kabul etti.

2017 yılında Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğuna başladı. 2018 yılında Hanife Gürdal, bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı.

19 Aralık 2019 tarihinde Kemal Ayvaz ile evlendi.15 Eylül 2020 tarihinde boşandı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - Aşk-ı Roman (Tv. dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Hanife Gürdal hakkında haberler

Tüm Hanife Gürdal haberleri

Hanife Gürdal videoları

Tüm Hanife Gürdal videoları

Hanife Gürdal için yapılan aramalar

Hanife Gürdal, Hanife Gürdal biyografi, Hanife Gürdal hayatı, Hanife Gürdal özgeçmişi, Hanife Gürdal hakkında, Hanife Gürdal doğum yeri, Hanife Gürdal fotoğraf, Hanife Gürdal video, Hanife Gürdal resim, Hanife Gürdal kimdir?, Hanife Gürdal kaç yaşında?, Hanife Gürdal nereli, Hanife Gürdal memleketi