FB TW PIN NWS
BioRank 3497

Gigi Hadid

Doğum tarihi : 23.Nisan.1995
Gigi Hadid kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Model
Gigi Hadid doğum yeri : Los Angeles, Kaliforniya, ABD.

Gigi Hadid Biyografisi

Amerikalı Moda İkonudur.

Gigi Hadid, 23 Nisan 1995 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de doğmuştur. Tam ismi Jelena Noura Hadid’dir. Babası Filistinli Mohamed Hadid, annesi Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster’dır. Bella adında kız kardeşi ve Anwar adında erkek kardeşi vardır. Annesi ve babası 2000 yılında boşanmıştır. Gigi Hadid, 2013 yılında Malibu High School'dan mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra New York'a taşındı. Modellik yapmaya başladı. Aynı zamanda New York'ta bir üniversite olan The New School'da eğitimine devam etmektedir.

2011 yılında Img Modellik ajansı bağlı olarak modellik yapmaya başlamıştır. Aslında henüz iki yaşındayken ünlü Guess şirketinin "Baby Guess" reklamında da oynadı. 2012 yılından itibaren yeniden Guess markasının yüzü oldu. İlk kez 2014 yılında Desigual markasının defilesi için podyuma çıktı.

2014 yılında sevgilisi Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson’ın ”Surfboard” adlı şarkısının klibinde oynadı. 2015 yılının Ocak ayında Maybelline markası için katalog çekimlerinde bulundu. 2015 yılında Pirelli takvimi için poz verdi.

Gigi Hadid, Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ve popstar Joe Jonas ile birlikte olduktan sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren “One Direction” adlı müzik gurubundan ayrılan Zayn Malik ile birliktedir.

Gigi Hadid VMAN, Elle, Grazia, Cleo, Vogue, Sports, Illustrated, Paper magazine ve Schön! Magazine gibi dergilerde yer aldı. Ayrıca 2015 yılının Mayıs ayında Marc Jacobs, Chanel, Michael Kors, Jean Paul Gaultier and Max Mara defilelerinde boy gösterdi.

2015 yılının Ağustos ayında yayınlanan Calvin Harris'in ''How Deep Is Your Love'' klibinde oynadı.

Kasım 2015'te yakın arkadaşı Kendall Jenner ile Victoria-s Secret Fashion Show podyumunda ilk kez yürüdü.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Those Wrecked by Success
2012 - Real Housewives of Beverly Hills
2012 - Virgin Eyes


Kaynak:Biyografi.info

Gigi Hadid videoları

Tüm Gigi Hadid videoları

Gigi Hadid için yapılan aramalar

Gigi Hadid, Gigi Hadid biyografi, Gigi Hadid hayatı, Gigi Hadid özgeçmişi, Gigi Hadid hakkında, Gigi Hadid doğum yeri, Gigi Hadid fotoğraf, Gigi Hadid video, Gigi Hadid resim, Gigi Hadid kimdir?, Gigi Hadid kaç yaşında?, Gigi Hadid nereli, Gigi Hadid memleketi