FB TW PIN NWS
BioRank 9243

Georgia Fowler

Doğum tarihi : 18.Haziran.1992
Georgia Fowler kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Georgia Fowler doğum yeri : Auckland, Yeni Zelanda

Georgia Fowler Biyografisi

Victoria-s Secret'in modellerindendir.

Georgia Fowler, 18 Haziran 1992 tarihinde Auckland, Yeni Zelanda’da doğmuştur. Babasının adı Peter Fowler’dır. Auckland'daki Diocesan School for Girls'de okudu. Üniversite eğitimini Psikoloji üzerine yaptı.

Çocukluğu ve gençliği Avustralya ve Yeni Zelanda’da geçen Georgia Fowler, on iki yaşında keşfedildi Kate Fowler adındaki ablası ile beraber bir model ajansına kaydoldu. Avustralya moda haftasında cool stili ile dikkat çekti. Dört yıl sonra IMG ile bir anlaşma imzaladı ve New York'a taşındı.

Georgia Fowler, 2010 yılında Harper's Bazaar dergisinin ve Vogue Girl Korea ve Harper's Bazaar Australia ve daha pek çok popüler dergide kapak resmi oldu.

2012 yılında Versailles'deki 2012 Coco Chanel defilesine katıldı.

56 kg. ve 1.76 cm boyunda olan Georgia Fowler, 2016 yılında İlk kez Victoria-s Secret meleği oldu. 2017 yılında Selena Gomez'in ' It Is not Me ' adlı video klibinde oynadı.

Daha önce One Direction grubundan Harry Styles ile kısa süreli bir aşk yaşayan Georgia Fowler, 2017 yılında da kısa süreli olarak Leonardo Di Caprio ile bir ilişki yaşadı.

Georgia Fowler, New York'ta yaşamaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Georgia Fowler için yapılan aramalar

Georgia Fowler, Georgia Fowler biyografi, Georgia Fowler hayatı, Georgia Fowler özgeçmişi, Georgia Fowler hakkında, Georgia Fowler doğum yeri, Georgia Fowler fotoğraf, Georgia Fowler video, Georgia Fowler resim, Georgia Fowler kimdir?, Georgia Fowler kaç yaşında?, Georgia Fowler nereli, Georgia Fowler memleketi