FB TW PIN NWS
BioRank 8234

Fidan Martinoviç

Doğum tarihi : ??.Şubat.1992
Fidan Martinoviç kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek : Model, Model
Fidan Martinoviç doğum yeri : Bayrampaşa, İstanbul

Fidan Martinoviç Biyografisi

Fidan Martinoviç, Şubat 1992 yılında İstanbul’da Bayrampaşa’da doğmuştur. Makedonya’lı olan anne ve babası Fidan iki yaşındayken boşanmışlar. 4 kız kardeştirler. Ablalarından biri evlenmiş, diğer ablası, iki kız kardeşi ve annesi ile birlikte Bayrampaşa’da bir evde oturmaktadır. 12 yaşındayken de en büyük düşü modellikti.
Menajeriyle kendini tanıtmaya çalıştı iki sene sonunda; 2012 yılında Amerika’dan ‘Obvious’ dergisi Fidan Martinoviç için gelerek çekim yaptı. Daha sonra da Joy Ajans’la anlaştı. Ocak 2014’de Elle, Şubat’ta InStyle ve Mart’ta Marie Claire ile çekim yaptı.

Milano’da bir ajansla anlaşan Fidan Martinoviç, 2014 yılının Ekim ayında Milano’ya gidecek.

Oyuncu Blake Lively ve biraz da Kim Basinger’ın gençlik hallerine benzeyen ve boyu 178 santimetre, 54 kilo olan Fidan Martinoviç, haftanın dört günü pilates yapıyor, fitness’a da başladı ve beslenmesine de çok dikkat ediyor.

Fidan Martinoviç, menajeriniz Osman Latif ile nişanlıdır.

Kaynak:Biyografi.info

Fidan Martinoviç için yapılan aramalar

Fidan Martinoviç, Fidan Martinoviç biyografi, Fidan Martinoviç hayatı, Fidan Martinoviç özgeçmişi, Fidan Martinoviç hakkında, Fidan Martinoviç doğum yeri, Fidan Martinoviç fotoğraf, Fidan Martinoviç video, Fidan Martinoviç resim, Fidan Martinoviç kimdir?, Fidan Martinoviç kaç yaşında?, Fidan Martinoviç nereli, Fidan Martinoviç memleketi