FB TW PIN NWS
BioRank 8924

Ecem Çırpan

Doğum tarihi : ??.??.1997
Ecem Çırpan kaç yaşında : 27
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Ecem Çırpan doğum yeri : Bursa

Ecem Çırpan Biyografisi

Ecem Çırpan, 1997 yılında Bursa’da doğmuştur. Bursa Kültür 2000 Kolej mezunudur.
2007 yılında Nilüfer Belediyespor’da voleybol oynamaya başladı. 2014 yılında Nilüfer Belediyespor’un A takımında görev yapmaya başladı.

1.85 cm boyunda olan Ecem Çırpan, Nilüfer Belediyesi voleybol takımı oyuncusu iken, daha sonra TED Spor kulübüne transfer oldu. 2 sezon orada oynadıktan sonra tekrar Nilüfer Belediyesi voleybol takımına geri geldi. Ecem Çırpan, 15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına da çıkmış, gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştu.

Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu'nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede;11 Haziran 2015 tarihinde yapılan Miss Turkey 2015 Güzellik yarışmasında birinci Ecem Çırpan oldu.

Güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra voleybola devam etmeyeceğini belirtti. Kariyerine oyuncu veya model olarak devam etmek isteyen Ecem Çırpan, gerekli eğitimleri almadan diziden teklif gelse kabul etmeyeceğini de söyledi.

Kaynak:Biyografi.info

Ecem Çırpan için yapılan aramalar

Ecem Çırpan, Ecem Çırpan biyografi, Ecem Çırpan hayatı, Ecem Çırpan özgeçmişi, Ecem Çırpan hakkında, Ecem Çırpan doğum yeri, Ecem Çırpan fotoğraf, Ecem Çırpan video, Ecem Çırpan resim, Ecem Çırpan kimdir?, Ecem Çırpan kaç yaşında?, Ecem Çırpan nereli, Ecem Çırpan memleketi