FB TW PIN NWS
BioRank 979

Ayşe Hatun Önal

Doğum tarihi : 27.Temmuz.1978
Ayşe Hatun Önal kaç yaşında : 46
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Ayşe Hatun Önal doğum yeri : Adana

Ayşe Hatun Önal Biyografisi

Manken, aktris ve pop müzik şarkıcısı.
Ayşe Hatun Önal, 29 Temmuz 1978’de Adana’da dünyaya geldi. Adana Borsa Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü kazandı.

İş hayatına, üniversite yıllarında özel bir holdingin Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak başlangıç yapan Önal, ikinci sınıftan sonra hayallerini gerçekleştirmek arzusuyla eğitimine son verdi.

1999 yılında Kanal D’nin düzenlediği Miss Turkey ’99 yarışmasında Türkiye Birinci Güzeli seçildi ve mankenlik mesleğine başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra, Can Gürzap’tan diksiyon dersleri alarak özel bir kanalda sunuculuk yaptı.

En büyük hayali olan müzik dünyasına, "Sonunda" adlı albümü ile girdi. Universal Müzik ile anlaşılarak piyasaya çıkarılan albüm'ün çıkış parçası olan "Çeksene Elini"'nin sözlerinide kendisi yazdı.

İkinci stüdyo albümü SustuysamSony etiketiyle 2008 yılında yayınlayan Ayşe Hatun Önal, müzik kariyerine devam etmektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Ayşe Hatun Önal için yapılan aramalar

Ayşe Hatun Önal, Ayşe Hatun Önal biyografi, Ayşe Hatun Önal hayatı, Ayşe Hatun Önal özgeçmişi, Ayşe Hatun Önal hakkında, Ayşe Hatun Önal doğum yeri, Ayşe Hatun Önal fotoğraf, Ayşe Hatun Önal video, Ayşe Hatun Önal resim, Ayşe Hatun Önal kimdir?, Ayşe Hatun Önal kaç yaşında?, Ayşe Hatun Önal nereli, Ayşe Hatun Önal memleketi