FB TW PIN NWS
BioRank 298

Deniz Satar

Doğum tarihi : ??.??.1987
Deniz Satar kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu :
Deniz Satar doğum yeri : İzmir

Deniz Satar Biyografisi

TRT Spor'da yayınlanan 'İlk Baskı' programının sunucusudur.

Deniz Satar, 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Konya’da Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2012 yılında mezun oldu.

Liseden mezun olduktan sonra İzmir’deki yerel televizyon kanalı Kordon Tv’de canlı müzik programı sundu.

Deniz Satar, Konya’da okuduğu yıllarda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin uygulama birimi olan ve aynı zamanda yerel yayın yapan Üntv’de canlı haber programı yapıp sundu. Konya’nın ulusal televizyon kanalı olan Kontv spor servisinde staj yaptığı dönemde Konya Tenis ve Dağcılık kulübünün çıkarmış olduğu spor dergisi Konkort’ta köşe yazarlığı yaptı.

2008 yazında başlayan staj dönemi Tv8 haber merkezi, Digitürk içerik / kreatif gibi departmanlarla sürdü. 3.sınıfta 2010 yılında ise Trt Müzik kanalında ‘Şenlik Ateşi’ adında festival gezi programı sundu. Mezun olacağı son yıl yurtdışında 6 aylık bir dil eğitimi aldı.

Mezun olduktan sonra 2012 yılında Trt spor kanalında hafta içi her sabah yayınlanan “İlk Baskı” adlı sabah spor programının talk sov programını Erbatur Ergenekon ile sunuculuğunu yaptı.

2013 yılının ilk ayından bu yana Fanatik Gazetesi'nde editör ve Web Tv spikeri olarak görev yapmaktadır. Özel çalışmalarının arasında Kongre, Konferans, Etkinlik sunuculuğuna da yer verdi.

Ve aynı zamanda hafta sonları TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Keyfi'ni sundu.

2 Temmuz 2020 tarihinde kişisel sosyal medya hesabı üzerinden TRT Spor'daki görevini bıraktığını duyurdu.

Kaynak:Biyografi.info

Deniz Satar için yapılan aramalar

Deniz Satar, Deniz Satar biyografi, Deniz Satar hayatı, Deniz Satar özgeçmişi, Deniz Satar hakkında, Deniz Satar doğum yeri, Deniz Satar fotoğraf, Deniz Satar video, Deniz Satar resim, Deniz Satar kimdir?, Deniz Satar kaç yaşında?, Deniz Satar nereli, Deniz Satar memleketi