FB TW PIN NWS
BioRank 3696

Deniz Işın Coşkuner

Doğum tarihi : 24.Kasım.2000
Deniz Işın Coşkuner kaç yaşında : 23
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Deniz Işın Coşkuner doğum yeri : Antalya

Deniz Işın Coşkuner Biyografisi

Deniz Işın Coşkuner, 24 Kasım 2000 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi. 24 Kasım'da doğduğu için kaderinde öğretmen olmak vardı. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Mersin'de tamamlayan Deniz Işın Coşkuner, üniversiteyi Karaman'da Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi (3 Yıl), Girne Amerikan Üniversitesi (1 Yıl) Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladı.
Deniz Işın Coşkuner, daha 12 yaşındayken programlama, sosyal medya ve web tasarımı ile ilgilenmeye başladı. Ailesinin desteği ile bu alanda kendini geliştirmeye devam etti. Sosyal medyanın bu günlere geleceğini daha o günlerde gören Deniz Işın Coşkuner bu alanda başarılı çalışmalara imza attı.

Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Deniz Işın Coşkuner, bütün şirketleri 2020 yılı itibarı ile DNC Group çatısı altında topladı. DNC Group CEO'su görevini yerine getirdiği 2020 yılında şirketin cirosu bir milyonu geçti. Coşkuner, ticari alandaki başarısını sosyal hayatına da taşıdı. Çocukluğundan beri edebiyata olan düşkünlüğü ile bilinen genç iş insanı ve yazar "Bir ömrün Ölümü", "Banyodaki Vahşet" ve "Çıkışı Bulamayan Adam" isminde üç roman yazdı. Kitapları raflarda yerini aldığı günden bu yana iyi bir satış grafiğini yakaladı.

Deniz Işın Coşkuner, "Bazı insanlar lider doğar" sözünün bir ispatıdır adeta. Genç yaşına rağmen girdiği her alanda başarılı olacak donanıma doğuştan sahiptir. Ailesinin desteğini de arkasına alan Coşkuner, kuşkusuz gelecekte de gençlere ilham veren daha pek çok çalışmaya ve girişime imza atacaktır.

14 Nisan 2023 Tarihinde son romanı "Çıkışı Bulamayan Adam" bütün kitapçılarda satışa sunuldu.

Kitapları:
2020 - Bir ömrün Ölümü
2021 - Banyodaki Vahşet
2023 - Çıkışı Bulamayan Adam

Sosyal Medya Hesapları:
https://instagram.com/denizisincoskuner
https://facebook.com/denizisin07
https://www.twitter.com/denizcoskuner_
Resmî website: https://denizcoskuner.com.tr


Kaynak:Biyografi.info

Deniz Işın Coşkuner resimleri

Tüm Deniz Işın Coşkuner resimleri

Deniz Işın Coşkuner hakkında haberler

Tüm Deniz Işın Coşkuner haberleri

Deniz Işın Coşkuner kitapları

Tüm Deniz Işın Coşkuner kitapları

Deniz Işın Coşkuner için yapılan aramalar

Deniz Işın Coşkuner, Deniz Işın Coşkuner biyografi, Deniz Işın Coşkuner hayatı, Deniz Işın Coşkuner özgeçmişi, Deniz Işın Coşkuner hakkında, Deniz Işın Coşkuner doğum yeri, Deniz Işın Coşkuner fotoğraf, Deniz Işın Coşkuner video, Deniz Işın Coşkuner resim, Deniz Işın Coşkuner kimdir?, Deniz Işın Coşkuner kaç yaşında?, Deniz Işın Coşkuner nereli, Deniz Işın Coşkuner memleketi