FB TW PIN NWS
BioRank 3159

Deniz Bayramoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1975
Deniz Bayramoğlu kaç yaşında : 49
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : TV sunucusu
Deniz Bayramoğlu doğum yeri : Malatya

Deniz Bayramoğlu Biyografisi

CNN TÜRK televizyonunda görev yapmaktadır.

Deniz Bayramoğlu, 1975 yılında Malatya’da doğmuştur.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünde okumaya başladı, 3 yıl okuduktan sonra eğitimine ara verip gazeteciliğe başladı. Daha sonra 2005 yılında Çevre Mühendisliği Bölümü’nde tekrar okumaya başladı.

1999 – 2000 arasında Yeni Binyıl’da finansal haber editörü olarak çalıştı. Demokrasi, Sabah Gazetesi ve Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde muhabirlik yaptı. Liberal Bakış ve Gündem Gazeteleri’nde editör olarak çalıştı.

CNN TÜRK televizyonunda önce borsa yorumcusu olarak görev yaptı. Daha sonra İş Yemeği programını hazırlayıp sundu.

2008-2009 yılı döneminde 12-14 Güncel isimli programı Pelin Çift ve Alp Özgen'le birlikte sundu. 2009 yılının Eylül ayından itibaren hafta içi her gün saat 09:00'da ekrana gelen Parametre'yi sundu.

Deniz Bayramoğlu, hali hazırda CNN TÜRK televizyonunda hafta içi her gün Semiha Şahin ile birlikte Güne Merhaba programını sunuyor.

Deniz Bayramoğlu, Habertürk kanalı haber spikeri Ece Üner ile 6 Şubat 2013 tarihinde Roma'da evlendi. 2016 yılında Güneş Bayramoğlu adında bir kızı oldu.

11 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Buket Aydın'dan boşalan Kanal D Ana Haber'i sunmaya başladı.

5 Aralık 2021 tarihinde Çağla Şikel ve Cem Davran'ın sunuculuğunu yaptığı 47. Altın Kelebek Ödülleri kapsamında "En İyi Haber Sunucusu Erkek" ödülüne layık görüldü.

Ödülleri :
2021 - 47. Altın Kelebek Ödülleri - En İyi Haber Sunucusu Erkek


Kaynak:Biyografi.info

Deniz Bayramoğlu için yapılan aramalar

Deniz Bayramoğlu, Deniz Bayramoğlu biyografi, Deniz Bayramoğlu hayatı, Deniz Bayramoğlu özgeçmişi, Deniz Bayramoğlu hakkında, Deniz Bayramoğlu doğum yeri, Deniz Bayramoğlu fotoğraf, Deniz Bayramoğlu video, Deniz Bayramoğlu resim, Deniz Bayramoğlu kimdir?, Deniz Bayramoğlu kaç yaşında?, Deniz Bayramoğlu nereli, Deniz Bayramoğlu memleketi