FB TW PIN NWS
BioRank 710

Caner Toygar

Doğum tarihi : 01.Ocak.1980
Caner Toygar kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek :
Caner Toygar doğum yeri : Adana

Caner Toygar Biyografisi

2003 yılında ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu.

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur. Annesi babasından ayrıldıktan sonra başka biriyle evlenip çocukları ile birlikte Almanya’ya gitmek zorunda kaldıklarında Caner 5. sınıftaydı. Liseden mezun olduktan sonra eğitimine devam etmedi. 2012 yılında ağabeyi Tamer Toygar'ı kalp krizi sonucu kaybetti.

2002 yılında 22 yaşına geldiğinde Almanya’da iken Türkiye'ye gelmek istediği ve evlenmek istediği için internet üzerinden “Biz Evleniyoruz” programına müracaat edip kabul edilince Türkiye'ye gelmiş.

Caner Toygar, 2003 yılında ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu. Caner, aynı yıllarda katıldığı canlı yayınlanan bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı.

2009 yılında bir de “Naber Fıstık” adlı müzik albümü çıkarmıştır.

Evlilik programın ardından önce oyunculuğu deneyen ardından ise Ataşehir'de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkânı açan Caner, beklediği ilgiyi göremeyince yeni bir sektöre yönelerek arkadaşlık sitesi açtı. Hala bekar olan Caner Toygar, yeni evlenecek veya evlenmiş olan çiftlere bilgi birikimini aktaracak.

2016 yılında Amasya’da çekilen ve Yaşar Alptekin’in de oynadığı “Lanetli Anahtar” filminde cinlerle arası iyi olan bir adamı oynadı.

30 Ağustos 2016 tarihinden itibaren yeni sezonda 'Esra Erol'da' programında yer almaya başladı. Yaklaşık 5 aydır, Esra Erol’da eş adayını arayan Caner, "Kabe'de rüyaya yattım onu gördüm" dediği gelin adayının Berke olduğunu herkese ilan etti. Evliliği yılan hikayesine dönen Caner, Berke ile evlenmeye kararlı olduğunu söyledi.

31 Mart 2017 tarihinde Caner ve Berke Kentli, Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında canlı yayında evlendi. Daha sonra eşi Berke Kentli, Haziran 2017'de şiddete maruz kaldığını iddia ederek evi terketti. Temmuz 2017'de barıştılar. Ancak barışmalarının hemen ardından bir kez daha ayrıldılar ve Berke 2017 eylül ayında boşanma kararı aldı. Berke-Caner Toygar çifti arasındaki boşanma davası devam ediyor. 19 Haziran 2019 tarihinde boşandı.

Caner Toygar, 2 Mayıs 2018 tarihinde, 24 Haziran 2018 seçimleri için AK Parti'den İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. Ancak listeye giremedi.

Esra Erol'un programında muhabirlik yapmaya devam etmektedir.

Caner Toygar, 11 Haziran 2023 tarihinde evlendi. Çiftin nikah şahitliğini uzun süredir birlikte çalıştığı Esra Erol ve eşi Ali Özbir yaptı.

Filmleri ve Dizileri :
2016 - Lanetli Anahtar (cinci)(Sinema Filmi)
2009 - Çiçekçi Kız (Bar Koruması) (TV Filmi)
2006 - Taşa Yazılan Aşk (TV Dizisi)
2005 - Kaynana Semira (Caner) (TV Dizisi)

Albümleri :
2009 - Naber Fıstık


Kaynak:Biyografi.info

Caner Toygar videoları

Tüm Caner Toygar videoları

Caner Toygar için yapılan aramalar

Caner Toygar, Caner Toygar biyografi, Caner Toygar hayatı, Caner Toygar özgeçmişi, Caner Toygar hakkında, Caner Toygar doğum yeri, Caner Toygar fotoğraf, Caner Toygar video, Caner Toygar resim, Caner Toygar kimdir?, Caner Toygar kaç yaşında?, Caner Toygar nereli, Caner Toygar memleketi