FB TW PIN NWS
BioRank 5488

Bircan Bali

Doğum tarihi : 04.Ocak.1988
Bircan Bali kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : TV sunucusu
Bircan Bali doğum yeri :

Bircan Bali Biyografisi

BeyazTv’de “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusudur.

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde doğmuştur. Asıl adı Bircan Bali’dir. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır. Muğla Üniversitesinden mezun oldu.

Bircan Bali, 2,5 yıldır birlikte olduğu eski manken Şenol İpek ile 6 Temmuz 2013 tarihinde evlendi.

BeyazTv’de 2016 yılında “Söylemezsem Olmaz” programında Gülşah Saraçoğlu, Nihat Doğan ve Ömür Varol ile birlikte sunuculuk yaptı.

24 Mayıs 2018 tarihinde Şenol İpek ile Bircan Bali boşandı. 5 yıllık evliliklerini sonlandırarak boşanma haberini sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir video ile duyurdu.

2 Ocak 2018 tarihinden itibaren Milliyet Gazetesinin Yazarı, Ali Eyüboğlu, sunucu Ece Erken, İlkay Buharalı ve Bircan Bali birlikte “Söylemezsem Olmaz” Programını sunmaya başladılar. Ağustos 2018 tarihinden itibaren yeni sezon “Söylemezsem Olmaz” Programlarına Bircan Bali, Ece Erken ve Nihat Doğan ile birlikte devam ettiler. Nihat Doğan Eylül ayında sunuculuktan ayrıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Bircan Bali için yapılan aramalar

Bircan Bali, Bircan Bali biyografi, Bircan Bali hayatı, Bircan Bali özgeçmişi, Bircan Bali hakkında, Bircan Bali doğum yeri, Bircan Bali fotoğraf, Bircan Bali video, Bircan Bali resim, Bircan Bali kimdir?, Bircan Bali kaç yaşında?, Bircan Bali nereli, Bircan Bali memleketi