FB TW PIN NWS
BioRank 700

Aykut Elmas

Doğum tarihi : 15.Şubat.1991
Aykut Elmas kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Aykut Elmas doğum yeri : Kütahya

Aykut Elmas Biyografisi

Aykut Elmas, 15 Şubat 1991 tarihinde Kütahya'da öğretmen bir babanın ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Murat adında bir kardeşi vardır. Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Ardından 2010 yılında üniversite eğitimi için İzmir’e giderek Ege Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünde okumuştur.
Aykut Elmas, çektiği vine videoları ile beğeni kazanarak sosyal medyada ilgi ile izleniyor. Aykut Elmas İzmir’de öğrenci evinde kaldığında, ilk başlarda arkadaşları Halil İbrahim Göker ve Uğur Can Akgül ile vakitlerini değerlendirmek adına çektiği videoları sosyal ağlarda yayılması ile tanınmaya başladı. İnfluencer olarak çalışmaktadır.

Aykut Elmas, 2016 yılında senaryosunu yazdığı “Nasıl Yani” adlı filmde Burak Kut, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Serkan Öztürk, Yüksel Ünal ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2020 - Kayıt Dışı (Sinema Filmi)
2016 - Nasıl Yani (Tahir) (Sinema Filmi)
2015 - Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (Sinema Filmi)

Senaryo :
2016 - Nasıl Yani (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Aykut Elmas filmleri

Tüm Aykut Elmas filmleri

Aykut Elmas için yapılan aramalar

Aykut Elmas, Aykut Elmas biyografi, Aykut Elmas hayatı, Aykut Elmas özgeçmişi, Aykut Elmas hakkında, Aykut Elmas doğum yeri, Aykut Elmas fotoğraf, Aykut Elmas video, Aykut Elmas resim, Aykut Elmas kimdir?, Aykut Elmas kaç yaşında?, Aykut Elmas nereli, Aykut Elmas memleketi