FB TW PIN NWS
BioRank 2758

Aslışah Alkoçlar

Doğum tarihi : 22.Temmuz.1993
Aslışah Alkoçlar kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : iş kadını
Aslışah Alkoçlar doğum yeri : İzmir

Aslışah Alkoçlar Biyografisi

Aslışah Alkoçlar, 22 Temmuz 1993 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunudur ve eski oyuncu Gülşah Alkoçlar'ın kızıdır. Babası Ender Alkoçlar’dır. Neslişah Alkoçlar adında ablası vardır. Londra'da ekonomi eğitimi görmüştür.
Kayak sporunda 15-16 yaşlarında milli olan Aslışah Alkoçlar'ın babasının Uludağ’da oteli vardır. Kendisi de İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı bir mahalle olan Alaçatı’da bir butik otel açmış olup, işletmektedir.

2017 yılında basketbolcu Kerem Tunçeri ile birlikte olmaya başladı. 3 hafta süren ilişkileri bitti.

Aslışah Alkoçlar, 8 Ocak 2021 tarihinde Kaan Demirağ ile nişanlandı.Kaan Demirağ içerisinde HD Döner, HD İskender, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın yer aldığı HD Group'un Genel Kurul Başkanlığı'nı yapmaktadır. 5 Şubat 2021 tarihinde Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen nikah töreniyle evlendiler.

Kaynak:Biyografi.info

Aslışah Alkoçlar için yapılan aramalar

Aslışah Alkoçlar, Aslışah Alkoçlar biyografi, Aslışah Alkoçlar hayatı, Aslışah Alkoçlar özgeçmişi, Aslışah Alkoçlar hakkında, Aslışah Alkoçlar doğum yeri, Aslışah Alkoçlar fotoğraf, Aslışah Alkoçlar video, Aslışah Alkoçlar resim, Aslışah Alkoçlar kimdir?, Aslışah Alkoçlar kaç yaşında?, Aslışah Alkoçlar nereli, Aslışah Alkoçlar memleketi