FB TW PIN NWS
BioRank 8636

Aslıhan Manas

Doğum tarihi : ??.??.1978
Aslıhan Manas kaç yaşında : 46
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Yönetici
Aslıhan Manas doğum yeri : İstanbul

Aslıhan Manas Biyografisi

Aslıhan Manas, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Berkeley Üniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesi Marka Yönetimi, Markayı Kurum Faaliyet ve Davranışlarına Entegre Etme konuları üzerine uzmanlık ve eğitmenlik eğitimleri aldı.
Aslıhan Manas, kariyerine, 2000 yılında TAV Holding’de Halkla İlişkiler uzmanı olarak başladı. TAV Holding Yönetim Kurulu Büro Müdürü olarak uzun yıllar görev yaptı ve 2017 yılında TAV Holding’in Technologies Kurumsal İletişim ve Marka Müdürlüğü’ne atandı. Profesyonel iş hayatına devam ederken, Brendwood Üniversitesi’ndeki Kurumsal İletişim ve Etkinlik Yönetimi programlarından başarı derecesi ile mezun oldu.

2019 yılında ERUS Group ve İştiraklerinin Kurumsal İletişim ve Yönetim Direktörlüğü görevini üstlenen MANAS, bu çerçevede iletişim stratejilerinde bütünlük oluşturulması ve gerçekleştirilmesi için medya ilişkileri, etkinlik ve itibar yönetimi, sürdürülebilirlik aksiyon planları, kurumsal kimlik ile tasarım süreç ve faaliyetlerinin yönetim konularında çalışmaktadır.

Amerika’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve “Academy of Interactive and Visual Art tarafından” gerçekleştirilen “DaveyAwards” yarışmasında 1.lik ödülüne layık görülen birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) üyeliğinin yanında Psiko-Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Manas, iyi derece İngilizce bilmektedir.

Twitter : https://twitter.com/AslihanManas

Kaynak:Biyografi.info

Aslıhan Manas için yapılan aramalar

Aslıhan Manas, Aslıhan Manas biyografi, Aslıhan Manas hayatı, Aslıhan Manas özgeçmişi, Aslıhan Manas hakkında, Aslıhan Manas doğum yeri, Aslıhan Manas fotoğraf, Aslıhan Manas video, Aslıhan Manas resim, Aslıhan Manas kimdir?, Aslıhan Manas kaç yaşında?, Aslıhan Manas nereli, Aslıhan Manas memleketi