FB TW PIN NWS
BioRank 5730

Asena Erkin

Doğum tarihi : 21.Kasım.1989
Asena Erkin kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Tasarımcı
Asena Erkin doğum yeri : İzmir

Asena Erkin Biyografisi

Futbolcu Caner Erkin ile evli idi boşandı.

Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti.

İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondurdu. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp’tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. Ayrıca İstinye’de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı.

2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı.

Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV’de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

2016 Ocak ayında eşi Caner Erkin boşanma kararı alarak oğlu ile birlikte evi terk etmiştir. 29 Ocak 2016 tarihinde boşandılar.

Boşandıktan sonra soyadını kullanmasına eski eşi müsaade etmeyince bundan sonra kızlık soyadı olan Atalay soyadını kullanacak. Ayrıca Boşandıktan sonra gelen teklifleri değerlendirerek BES Yapım'la anlaşan Asena Atalay'ın, Kanal D'de hafta sonları canlı yayınlanacak D Magazin'i sunacak.

Kaynak:Biyografi.info

Asena Erkin için yapılan aramalar

Asena Erkin, Asena Erkin biyografi, Asena Erkin hayatı, Asena Erkin özgeçmişi, Asena Erkin hakkında, Asena Erkin doğum yeri, Asena Erkin fotoğraf, Asena Erkin video, Asena Erkin resim, Asena Erkin kimdir?, Asena Erkin kaç yaşında?, Asena Erkin nereli, Asena Erkin memleketi