FB TW PIN NWS
BioRank 6376

Armine Harutyunyan

Doğum tarihi : ??.??.1996
Armine Harutyunyan kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Armine Harutyunyan doğum yeri : Erivan, Ermenistan

Armine Harutyunyan Biyografisi

2019 Milano Moda Haftası'nda Gucci'nin defilesinde yer alan Ermeni model Armine Harutyunyan çok konuşuldu.

Armine Harutyunyan, 1996 yılında Ermenistan'ın başkenti Erivan'da doğmuştur. Annesi bir doktor olan Armine Harutyunyan’ın dedesi Khachatur Azizyan da ülkenin önde gelen sanatçılarından biridir. Armine Harutyunyan, aynı zamanda illüstratör ve grafik tasarımcısıdır.

Armine Harutyunyan, 2019 yılında daha üniversitede grafik bölümü öğrencisi iken, Berlin’de konser izlerken modayla ilgilendiğini söyleyen bir ekip yanına gelerek model olmasını teklif etmesi ile modelliğe başladı.

Armine Harutyunyan, 2019 yılı Milano Moda Haftası'nda Gucci'nin defilesinde yer alarak dünyaca ünlü marka Gucci için podyumda yürüdü. Armine Harutyunyan, farklı yüz yapısıyla defiledeki diğer tüm modellerden daha fazla dikkat çekti.

Armine Harutyunyan, 2020 yılında Guccio Gucci firmasının tanıtım yüzü olarak görev yapacak.

Armine Harutyunyan, 1 Ekim 2023 tarihinde Ermenistan'a bağlı VOMA isimli terör örgütüne katıldığını ve Azerbaycan'a karşı atağa geçeceklerini duyurdu.

Kaynak:Biyografi.info

Armine Harutyunyan için yapılan aramalar

Armine Harutyunyan, Armine Harutyunyan biyografi, Armine Harutyunyan hayatı, Armine Harutyunyan özgeçmişi, Armine Harutyunyan hakkında, Armine Harutyunyan doğum yeri, Armine Harutyunyan fotoğraf, Armine Harutyunyan video, Armine Harutyunyan resim, Armine Harutyunyan kimdir?, Armine Harutyunyan kaç yaşında?, Armine Harutyunyan nereli, Armine Harutyunyan memleketi