FB TW PIN NWS
BioRank 5777

Alp Nuhoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1959
Alp Nuhoğlu kaç yaşında : 65
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Doktor
Alp Nuhoğlu doğum yeri : Ankara

Alp Nuhoğlu Biyografisi

Alp Nuhoğlu, 1959 yılında Ankara'da doğmuştur. Karadenizli kökenlidir. Ankara TED Koleji'nden 1976 yılında mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde temel tıp eğitimini bitirdi.
1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 1990 yılında aynı bölümde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu. 1990-1993 yılları arasında ABD Los Angeles University of Southern California Tıp Fakültesi'nde perinatoloji ve diagnostik ultrasonografi üzerine ileri ihtisas yaptı.

1994 yılında Ankara Sevgi Hastanesi, Riskli Gebelikler ve Doğum Öncesi Tanı Bölümü'nde çalışmaya başladı.

jinekolog Dr. Nuhoğlu, Ocak 1996'dan bu yana Amerikan Hastanesi Üreme Sağlığı Ünitesi'nde görev yapıyor.

İlk evliliğinden bir çocuğu olan Alp Nuhoğlu,2005 yılının mart ayında 1998 Türkiye güzeli Zeynep Tokuş ile Antalya'da evlendi. Ali adında bir çocukları oldu. 2 haziran 2009 tarihinde boşandılar.

Kaynak:Biyografi.info

Alp Nuhoğlu için yapılan aramalar

Alp Nuhoğlu, Alp Nuhoğlu biyografi, Alp Nuhoğlu hayatı, Alp Nuhoğlu özgeçmişi, Alp Nuhoğlu hakkında, Alp Nuhoğlu doğum yeri, Alp Nuhoğlu fotoğraf, Alp Nuhoğlu video, Alp Nuhoğlu resim, Alp Nuhoğlu kimdir?, Alp Nuhoğlu kaç yaşında?, Alp Nuhoğlu nereli, Alp Nuhoğlu memleketi