FB TW PIN NWS
BioRank 8437

Ahmet Vardar

Doğum tarihi : ??.??.1937 Ölüm tarihi : 25.Şubat.2010
Ahmet Vardar kaç yaşında öldü : 73
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Gazeteci, Yazar
Ahmet Vardar doğum yeri : İstanbul
Ölüm yeri : Maslak, Şişli, İstanbul

Ahmet Vardar Biyografisi

Ahmet Vardar, 1937 yılında İstanbul’da doğmuştur. Rumeli kökenlidir. Birçok gazetede polis muhabiri olarak çalıştı. Daha sonra da köşe yazarlığı yaptı.
1990'lı yıllarda çalıştığı Sabah gazetesinde tanındı. Özellikle Sabah Gazetesi'nde "Alo Sabah" köşesiyle gündem oluşturan Ahmet Vardar, kendine has kimi zaman sert, kimi zaman babacan uslubuyla sevildi. Buradaki köşesinde halktan gelen şikâyetleri ve ihbarları duyurdu. O yıllarda olan atv'de "Ahmet Vardar Soruyor" adlı programı hazırladı ve sundu. “Getirme beni oraya.. Çekerim kulaklarını..” diye diye kamu kurumlarına duman attırdı.

Günaydın, Tan, Zaman, Sabah, Star ve Vatan gazetelerinde görev yaptı.

Ahmet Vardar, Ergül Vardar ile evliydi. Bahadır ve Saruhan adında iki oğlu vardır.

Ahmet Vardar, 25 Şubat 2010 tarihinde 73 yaşında İstanbul’da Pankreas kanseri sebebiyle kaldırıldığı Acıbadem Maslak Hastanesi'nde öldü.

Kaynak:Biyografi.info

Ahmet Vardar için yapılan aramalar

Ahmet Vardar, Ahmet Vardar biyografi, Ahmet Vardar hayatı, Ahmet Vardar özgeçmişi, Ahmet Vardar hakkında, Ahmet Vardar doğum yeri, Ahmet Vardar fotoğraf, Ahmet Vardar video, Ahmet Vardar resim, Ahmet Vardar kimdir?, Ahmet Vardar kaç yaşında?, Ahmet Vardar nereli, Ahmet Vardar memleketi