FB TW PIN NWS
Aile Arasında

Aile Arasında (2017)

Türkçe adı : Aile Arasında
Yönetmen : Ozan Açıktan
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Necati Akpınar
Oyuncular : Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter, Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi
Süre : 2s 4dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Gülse Birsel’in senaryosunu üstlendiği ilk sinema filmi olan Aile Arasında’nın yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin Güzelbeyoğlu yer alıyor. Muhteşem kadrosu, hız kesmeyen mizahıyla film, izleyiciye akıllardan çıkmayacak bir komedi vaat ediyor.

Aile Arasında fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları