FB TW PIN NWS
BioRank 2360

Volkan Keskin

Doğum tarihi : 16.Ağustos.1983
Volkan Keskin kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Volkan Keskin doğum yeri : Samsun

Volkan Keskin Biyografisi

Volkan Keskin, 16 Ağustos 1983 tarihinde Samsun’da doğmuştur. Başkomiser babası sayesinde içinde İstanbul, Hatay, Elâzığ, Kırşehir ve Samsun’un yer aldığı, Anadolu’nun birçok ilinde eğitimini tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirerek, ikinci bir fakülte diplomasına sahip oldu. Daha sonra da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı.
2005 yılında modellik kariyerine başladı. Öğrencilik yıllarında tiyatro ile yakından ilgilenen Volkan Keskin, Londra merkezli bir ajansın dikkatini çekmeyi başardı ve ajansla sözleşme imzaladı. Sayısız defile ve sezon kataloglarında yer aldı.

2007 yılında Star TV ekranlarında yayımlanan ve başrol oyuncusu olduğu “Dağlar Delisi” isimli dizi, ilk TV projesi oldu.

2010 yılında “1453 Fetih” filmi için “Balaban” karakteri için Aksoy yapım ile anlaştı. Ancak film çekimleri sırasında talihsiz bir kaza geçirerek parmağını kırdığı için, film çekimine devam etmedi.

2013 yılında vizyona giren, daha önce Orhan Günşiray, Kartal Tibet, Kuzey Vargın ve Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Suat Yalaz’ın “Asya Kaplanı” olarak adlandırılan çizgi roman kahramanı Karaoğlan’ın sinema filminde, Karaoğlan’ı canlandırdı.

Atları çok seven Keskin, haftada 2 gün binicilik ve haftanın her günü fırsat buldukça spor antrenmanlarını yapmaya devam etmektedir. Ayrıca Nafiz Başaran'dan boks ve Yaser Şahintekin'den yakın savunma dersleri almıştır.

2015 yılında Türkiye- İran arasındaki ilk ortak yapım film özelliğini taşıyan ve çekimleri Van ve İran’da yapılan, yönetmenliğini İran asıllı Moharram Zeinal Zadeh' in yaptığı “Yarının Adı Başka” filminde başrol Mustafa karakterini canlandırdı. Filmde Volkan Keskin, Zelal Dere, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen rol alıyor

Filmleri ve Dizileri :
2017 - İsimsizler (Kürşat) (TV Dizisi)
2017 - Direniş Karatay (Olcayto)(Sinema Filmi)
2015 - Yarının Adı Başka (Mustafa) (Sinema Filmi)
2014 - Vay Başıma Gelenler 2,5 (Sinema Filmi)
2012 - Karaoğlan (Sinema Filmi)
2012 - Fetih 1453 (Sinema Filmi)
2007 - Dağlar Delisi (Melik) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Volkan Keskin filmleri

Tüm Volkan Keskin filmleri

Volkan Keskin için yapılan aramalar

Volkan Keskin, Volkan Keskin biyografi, Volkan Keskin hayatı, Volkan Keskin özgeçmişi, Volkan Keskin hakkında, Volkan Keskin doğum yeri, Volkan Keskin fotoğraf, Volkan Keskin video, Volkan Keskin resim, Volkan Keskin kimdir?, Volkan Keskin kaç yaşında?, Volkan Keskin nereli, Volkan Keskin memleketi