FB TW PIN NWS
BioRank 253

Taner Tolga Tarlacı

Doğum tarihi : 02.Eylül.1984
Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek :
Taner Tolga Tarlacı doğum yeri : Hamburg, Almanya

Taner Tolga Tarlacı Biyografisi

Nam-ı diğer 3T, ohh yeaah

Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya, Hamburg’da doğmuştur. Annesi Almanya’da hemşirelik yaptı. Aslen Kayseri’lidir. Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası vardır. Hiperaktif bir çocukluk geçirmiştir. 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Sonra Türkiye’ye Mersin’e taşınıp yerleştiler.

Mersin'de evleri vardır. Orada ikamet etmektedirler. Ortaokulu ve Liseyi Mersin’de okudu. Taner 2005 yılından beri Kıbrıs’da yaşamaktadır. 2012 yılında Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

2004-2005 yılında BBG yarışmasına girmek istedi, Mersin'den kalkıp İstanbul'a gitti, ancak elemeleri geçemedi.

2007 yılında Girne Amerikan Üniversitesinin bir erkek güzellik yarışmasında üçüncü gelmiştir.

Taner; 2010 yılında jüri üyeliğini Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Ancak birinci turda elendi.

Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı ilginç konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır. Bu yarışmada Ünlülerde; Asena Onur Çakmak, Derya Büyükuncu, Ebru Destan, Nihat Doğan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Zeynep Tunuslu yarışırken, Derya Büyükuncu birinci, Nihat Doğan ikinci ve gönüllüler takımında olan Taner üçüncü olmuştur.

Korkusuz olarak tanıdığımız bildiğimiz Taner aslında uçağa binmekten çok korkuyormuş.

Taner Tolga Tarlacı, Türkçe, Almanca, İngilizce ve Kıbrıs aksanı konuşmaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Taner Tolga Tarlacı için yapılan aramalar

Taner Tolga Tarlacı, Taner Tolga Tarlacı biyografi, Taner Tolga Tarlacı hayatı, Taner Tolga Tarlacı özgeçmişi, Taner Tolga Tarlacı hakkında, Taner Tolga Tarlacı doğum yeri, Taner Tolga Tarlacı fotoğraf, Taner Tolga Tarlacı video, Taner Tolga Tarlacı resim, Taner Tolga Tarlacı kimdir?, Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?, Taner Tolga Tarlacı nereli, Taner Tolga Tarlacı memleketi