FB TW PIN NWS
BioRank 5769

Sevda Demirel

Doğum tarihi : 28.Nisan.1972
Sevda Demirel kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Sevda Demirel doğum yeri : Langen, Almanya

Sevda Demirel Biyografisi

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972 tarihinde Almanya’nın Langen şehrinde doğmuş, büyümüştür. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında imiş. 16 yaşındayken anne ve babası boşanmışlar. Sevda Demirel İstanbul'a 16 yaşındayken gelmiş.
Almanya’dan İstanbul’a gelen 1,83 boyundaki Sevda Demirel mankenlik yapmaya başlamış. Bodrum’da tanımadığı bir erkek ona tecavüz etmiş. Sonra İstanbul'da Asım Can Gündüz'la buluştu. Onu Cem Özer'e götürdü. Onun şovuna çıkmaya başladı, birlikte oldular. Daha sonra Emrah'la tanıştı. Manken Engin Koç'la birkaç ay birlikte oldu.

Kuzey Irak da dahil çeşitli yerlerde 8 yıl sahnelerde şarkıcılık yaptı. Birkaç filmde oynadı. 1996 yılında Salih Güney ve Engin Koç ile birlikte “Otostop” filminin başrolünde oynadı.

Mankenlik ve şhttps://biyografi.info/somon-ekmegi-v2/kisiduzenle.php#.arkıcılıktan çok silikonlarıyla gündeme geldi. Silikonlarının patlaması ve Canlı yayında Hande Ataizi'ye attığı tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme gelmiştir. Ünlü ve zengin kişilerle birlikte oldu, fuhuş suçundan tutuklandı. Suç oluşmadan önce tutuklandığı için özür dilenerek serbest bırakıldı.

2010 yılında Amerika'daki bir sperm bankasından sperm alıp melez bir bebek beklediğini açıklayan Sevda Demirel, "Hamileyim ama bankadan değil" diye açıklama yaptıktan bir müddet sonra da 2,5 aylık çocuğunu düşürdüğünü belirtti.

Sevda Demirel, 21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendi. Boşandı. Londra’da yabancı bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra da boşandı.

Albümleri :
2002 - Sevda Gibi
2005 - Sus
2008 - Uyanma Vakti
2019 - Sevda Tokatı (Single)

Filmleri :
2000 - Tutku Suçları
1997 - Hiç Bana Sordun mu?
1997 - Altın Vuruş
1996 - Otostop
1996 - Tatlı Kaçıklar
1995 - Bay E

Kaynak:Biyografi.info

Sevda Demirel için yapılan aramalar

Sevda Demirel, Sevda Demirel biyografi, Sevda Demirel hayatı, Sevda Demirel özgeçmişi, Sevda Demirel hakkında, Sevda Demirel doğum yeri, Sevda Demirel fotoğraf, Sevda Demirel video, Sevda Demirel resim, Sevda Demirel kimdir?, Sevda Demirel kaç yaşında?, Sevda Demirel nereli, Sevda Demirel memleketi