FB TW PIN NWS
BioRank 4

Necat Gülseven

Doğum tarihi : ??.??.1980
Necat Gülseven kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : İş adamı
Necat Gülseven doğum yeri : Bismil, Diyarbakır

Necat Gülseven Biyografisi

İşadamı Necat Gülseven şarkıcı Ebru Yaşar ile evlidir.

Necat Gülseven, 1980 yılında Diyarbakır Bismil’de doğmuştur. Eğitimine Diyarbakır’da başladı. Daha sonra İstanbul’a geldi.

Genç yaşlarda iş hayatına atılan Necat Gülseven ilk olarak Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş.’yi kurdu. Kısa bir süre sonra Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim kurulu başkanı oldu.

Necat Gülseven, 23 Haziran 2015 tarihinde şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da evlendi. 14 Şubat 2017 tarihinde Ebru Su ve Hasan Poyraz adlarında ikiz bebekleri dünyaya geldi.

Necat Gülseven, 2019 yılında ticari faaliyetlerini genişleterek medyada yerini alarak medya patronu oldu. 3N Medya’nın sahibidir. Türkiye’de bilinen medya kanalları olan Show Radyo, Viva Radyo , TV100 ve Bizimev TV satın alarak medyada faaliyetlerine başladı.

Kaynak:Biyografi.info

Necat Gülseven için yapılan aramalar

Necat Gülseven, Necat Gülseven biyografi, Necat Gülseven hayatı, Necat Gülseven özgeçmişi, Necat Gülseven hakkında, Necat Gülseven doğum yeri, Necat Gülseven fotoğraf, Necat Gülseven video, Necat Gülseven resim, Necat Gülseven kimdir?, Necat Gülseven kaç yaşında?, Necat Gülseven nereli, Necat Gülseven memleketi