FB TW PIN NWS
BioRank 2787

Mine Tozlu Sineren

Doğum tarihi : ??.??.1974
Mine Tozlu Sineren kaç yaşında : 50
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : iş kadını
Mine Tozlu Sineren doğum yeri : Çanakkale

Mine Tozlu Sineren Biyografisi

Mine Tozlu Sineren, 1974 yılında Çanakkale'de doğmuştur.

Mine Tozlu Sineren, iş hayatına finans sektöründe başladı. Ardından Capitol Alışveriş Merkezi'nde Halklar İlişkiler Müdür Yardımcısı görevini üstlendiği ve sonrasında ise birçok şirkete danışmanlık yaparak bilinir hâle geldi.

Mine Tozlu Sineren, Marka Yatırım Holding’in sahibidir. 2004 yılında kurulmuş olan Marka Yatırım Holding'in ana faaliyet konusu “Her türlü tekstil ve konfeksiyon ürünleri ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak, kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik acentelik, mümessillik almak ve vermek" olarak geçiyor.

Mine Tozlu Sineren'in şirketi, 14 Temmuz 2017 yılında BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Marka Yatırım Holding'in finans, medya, emlak, hizmet, gıda, kozmetik ve teknoloji kollarında faaliyetleri bulunmaktadır.

Mine Tozlu Sineren, İbrahim Sineren ile evlidir.

Kaynak:Biyografi.info

Mine Tozlu Sineren için yapılan aramalar

Mine Tozlu Sineren, Mine Tozlu Sineren biyografi, Mine Tozlu Sineren hayatı, Mine Tozlu Sineren özgeçmişi, Mine Tozlu Sineren hakkında, Mine Tozlu Sineren doğum yeri, Mine Tozlu Sineren fotoğraf, Mine Tozlu Sineren video, Mine Tozlu Sineren resim, Mine Tozlu Sineren kimdir?, Mine Tozlu Sineren kaç yaşında?, Mine Tozlu Sineren nereli, Mine Tozlu Sineren memleketi