FB TW PIN NWS
BioRank 2288

Melis Hazal Karagöz

Doğum tarihi : ??.??.1992
Melis Hazal Karagöz kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu :
Melis Hazal Karagöz doğum yeri : Eskişehir

Melis Hazal Karagöz Biyografisi

Melis Hazal Karagöz, 1992 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2011 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema bölümünde lisans eğitimine başladı, 2015 yılında ise lisans eğitiminden mezun oldu. 2017 yılında Doğuş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı.
Melis Hazal Karagöz, Marmara Üniversitesi'nde okuduğu sıralarda okulun medya merkezinde editörlük ve spikerlik görevlerinde bulundu ve eğitimine devam ederken Beşiktaş Tv'de, özel bir yapım şirketinde, stajlarını tamamladı. Ardından aynı şirkette muhabir ve sunucu olarak görev aldı. Beşiktaş tv'de ise muhabirlik görevini üstlendi. Bu esnada Başkent İletişim Akademisinde ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezinde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı.

Melis Hazal Karagöz, okuldan mezun olduktan sonra Eskişehir'de yerel bir televizyon kanalında spikerlik yapmaya başladı. Ardından Tele1 televizyonunda editörlük, spikerlik, program editörlüğü ve sunuculuğunu gerçekleştirdi. Daha sonra digital bir platform olan YouTube'da, 'Gerçek Ekonomi' isimli programın moderatörlüğünü üstlendi.

2019 yılında Haber Global'de gece spikerliği yapmaya başlayan Melis Hazal Karagöz, Haber Global ekranında, günün ilk ve en sıcak gelişmelerinin ekrana geldiği “Türkiye'de Sabah” programını sunmaktadır.

Melis Hazal Karagöz, sanatın ilgisini çeken dallarıyla ilgilenmekten, hayvanlarla vakit geçirmekten ve sevdikleriyle hayatı paylaşmaktan keyif alıyor.

Kaynak:Biyografi.info

Melis Hazal Karagöz için yapılan aramalar

Melis Hazal Karagöz, Melis Hazal Karagöz biyografi, Melis Hazal Karagöz hayatı, Melis Hazal Karagöz özgeçmişi, Melis Hazal Karagöz hakkında, Melis Hazal Karagöz doğum yeri, Melis Hazal Karagöz fotoğraf, Melis Hazal Karagöz video, Melis Hazal Karagöz resim, Melis Hazal Karagöz kimdir?, Melis Hazal Karagöz kaç yaşında?, Melis Hazal Karagöz nereli, Melis Hazal Karagöz memleketi