FB TW PIN NWS
BioRank 9381

Kimberley Garner

Doğum tarihi : 07.Mart.1990
Kimberley Garner kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Model, Tasarımcı
Kimberley Garner doğum yeri : Kensington, Londra, İngiltere

Kimberley Garner Biyografisi

İngiliz mayo tasarımcısı

Kimberley Garner, 7 Mart 1990 tarihinde Kensington, Londra, İngiltere’de doğmuştur. Babası Russell Garner’dır. Christopher Garner adında bir kardeşi vardır. St George Ascot okulunda okuduktan sonra London Academy Of Music & Dramatic Art (LAMDA)’da ve Londra’da bir üniversite olan Royal Academy of Dramatic Art’da okudu.

2012 yılında İngiltere’de gösterilen “Chelsea Made in” adlı dizide rol alarak oynadı. Bu dizi ile tanındı. TV oyuncusu olarak başladığı kariyerini moda tasarımcısı olarak sürdürdü.

Kimberley Garner, okuldan mezun olduktan sonra babasının şirketinde çalışmaya başladı. 2013 yılında da “Kimberley Londra Ltd” adı altında kendi şirketini kurarak mayo tasarımcılığı yapmaya başladı. Kimberley Garner yalnız çıktığı tatilde kendi tasarımı olan bikinilerin de gönüllü mankenliğini yaptı.

Kimberley Garner’in “K” markasıyla tasarlayıp satışa sunduğu bikini ve iç giyim modelleri, ünlü iç çamaşırı markası Agent Provecateur’un en çok satan koleksiyonları arasında yer alıyor.

Filmleri ve Dizileri :
2012 - Chelsea Made in


Kaynak:Biyografi.info

Kimberley Garner için yapılan aramalar

Kimberley Garner, Kimberley Garner biyografi, Kimberley Garner hayatı, Kimberley Garner özgeçmişi, Kimberley Garner hakkında, Kimberley Garner doğum yeri, Kimberley Garner fotoğraf, Kimberley Garner video, Kimberley Garner resim, Kimberley Garner kimdir?, Kimberley Garner kaç yaşında?, Kimberley Garner nereli, Kimberley Garner memleketi