FB TW PIN NWS
BioRank 1128

Kadir Ezildi

Doğum tarihi : 19.Mart.1995
Kadir Ezildi kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : TV sunucusu
Kadir Ezildi doğum yeri : Konya

Kadir Ezildi Biyografisi

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde Konya’da doğmuştur. Anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır.
Annesi Ümran Hanım ve babası 2009 yılında ayrılınca İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi Kerem ile birlikte yaşayan Kadir Ezildi, televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Asıl işi özel bir hastanede arşiv sorumlusu olan Kadir Ezildi, sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler oldu ve TCL'de yayınlanan Temizlik Avcıları programı ile ekran kariyerine başladı.

Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istediğini söyleyen Kadir, takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise Kadir Ezildi'nin annesinin en büyük korkusu.

“Temizlik Benim İşim” yarışmasının sunuculuğunu 11 Haziran 2021 tarihine kadar yaptı ve program sezon finali yaptı.

Kadir Ezildi, 16 Ağustos 2022 tarihinden itibaren FOX TV ekranlarında yayınlanan “En Hamarat Benim” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Kadir Ezildi videoları

Tüm Kadir Ezildi videoları

Kadir Ezildi için yapılan aramalar

Kadir Ezildi, Kadir Ezildi biyografi, Kadir Ezildi hayatı, Kadir Ezildi özgeçmişi, Kadir Ezildi hakkında, Kadir Ezildi doğum yeri, Kadir Ezildi fotoğraf, Kadir Ezildi video, Kadir Ezildi resim, Kadir Ezildi kimdir?, Kadir Ezildi kaç yaşında?, Kadir Ezildi nereli, Kadir Ezildi memleketi