FB TW PIN NWS
BioRank 8059

Halis Özkahya

Doğum tarihi : 30.Mayıs.1980
Halis Özkahya kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Hakem
Halis Özkahya doğum yeri : Kütahya

Halis Özkahya Biyografisi

Hakem, Öğretmen

FiFA kokartlı Hakem

Halis Özkahya, 30 Mayıs 1980 tarihinde Kütahya’ya da doğmuştur. Babası öğretmen ve aynı zamanda eski hakem Ali Özkahya’dır. 11 yaşından 16 yaşına kadar Kütahya'nın Yeşilay Spor Kulübü'nde futbol oynadı.

İlk -orta - lise ve üniversite tahsilini Kütahya'da yaptı. Dumlupınar Üniversitesi (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Beden Eğitimi öğretmeni olarak mezun oldu. 16 yaşındayken Kütahya da açılan "Hakemlik Kursu"na katıldı.

Okulu bitirdikten sonra öğretmen olarak Kocaeli'ne atandı. Kocaeli’de Süper Lig hakemi oldu. 2009 yılında Batman’da iken FIFA kokardı taktı. Şimdi Yalova’da Beden Eğitimi öğretmenliği yapıyor.

Halis Özkahya’nın, en büyük hobileri arasında ise, Yüzme, masa tenisi, futbol oynamak, müzik dinlemek, kitap okumak ve seyahat etmek vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Halis Özkahya için yapılan aramalar

Halis Özkahya, Halis Özkahya biyografi, Halis Özkahya hayatı, Halis Özkahya özgeçmişi, Halis Özkahya hakkında, Halis Özkahya doğum yeri, Halis Özkahya fotoğraf, Halis Özkahya video, Halis Özkahya resim, Halis Özkahya kimdir?, Halis Özkahya kaç yaşında?, Halis Özkahya nereli, Halis Özkahya memleketi