FB TW PIN NWS
BioRank 7057

Gülay Özdem

Doğum tarihi : 15.Mayıs.1978
Gülay Özdem kaç yaşında : 46
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Spiker
Gülay Özdem doğum yeri : İstanbul

Gülay Özdem Biyografisi

Gülay Özdem, 15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.
9 Eylül Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümünde okudu ancak bitiremedi. Üniversite öğrencisi olduğu yıllarda İzmir'de yerel bir radyoda çalıştı. Daha sonra Radyo Mega, Star fm, Radyospor, Radyo Pink ve Best FM gibi popüler radyolarda haber spikerliği yaptı.

MMC TV ve Tatlıses TV'de şiir programı, Cine5, atv ve tv8'de yarışma programı, Kanal 24'de “Sesler Yüzler Mekanlar” programı ve Moderatör Haberleri'ni sundu.

Daha sonra 2009 Nisan ayı başlarında başladığı NTV'de Gece Bülteni sunma görevine 2010 Ekim ayının sonuna kadar devam etti.

2010 Kasım ayının başında HaberTürk TV'de yalnızca iki günlüğüne "1 Gün" programını sundu.

27 Aralık 2010 ve 1 Nisan 2011 tarihleri arasında, TRT Haber'de hafta içi her gün saat 10'daki haber bülteninin hemen ardından yayımlanan "10'dan Sonra" adlı programda görev aldı.

Gülay Özdem, 2011 nisan ayı başlarında A Haber'e transfer oldu, bu kanalda nisan ayından eylül ayının sonlarına kadar A4 Gece Kuşağı'nın sunuculuğunu yaptı. 2011 Eylül ayı sonlarında “Uykusuz Her Gece” adlı programlarında 2012 Ocak ayı sonuna kadar çalıştı.

2012 Temmuz ayında Fox TV ekranlarında “Fox Gece” adlı programı sunmaya başladı. 15 Kasım 2012 tarihinde Fox TV'den kendi isteğiyle istifa ederek ayrıldı. Doğan Grubu’nun web tv’leri arasında bulunan www.netD.com kanalında "Gülay Özdem’le bir gecelik" isimli sohbet programını sundu. Özdem sunucu son olarak 2015 yılında Kanaltürk'te "Gülay Özdem'le Sıradışı" isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Pana Sinema Akademisi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Gülay Özdem, bir dönem evlenip boşanmıştır.

Show Radyo'da 'Gülay Özdem ile Şimdiki Zaman' programını sunmaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
2020 - Emanet (İkbal Kırımlı) (Tv Dizisi)
2018 - Çakallarla Dans 5 (Polis memuru Ayşegül) (sinema filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Gülay Özdem için yapılan aramalar

Gülay Özdem, Gülay Özdem biyografi, Gülay Özdem hayatı, Gülay Özdem özgeçmişi, Gülay Özdem hakkında, Gülay Özdem doğum yeri, Gülay Özdem fotoğraf, Gülay Özdem video, Gülay Özdem resim, Gülay Özdem kimdir?, Gülay Özdem kaç yaşında?, Gülay Özdem nereli, Gülay Özdem memleketi