FB TW PIN NWS
BioRank 520

Gökhan Türkmen

Doğum tarihi : 01.Eylül.1983
Gökhan Türkmen kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek : Şarkıcı
Gökhan Türkmen doğum yeri : İstanbul

Gökhan Türkmen Biyografisi

15 Nisan 2015 tarihinde Fox TV'de başlayan “Sesi Çok Güzel” adlı yarışma programının jürisi oldu.

Gökhan Türkmen, 1 Eylül 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 14 yaşında iken gitar çalmayı öğrendi. 17 yaşından itibaren gitarı ile ve sesi ile çeşitli yerlerde çalışmaya başladı. Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra 1 yıl kadar Şan eğitimi aldı.

Bir dönem radyolarda ve çeşitli mekânlarda canlı performanslar sergiledi.

2008 yılının Nisan ayında “Büyük İnsan” isimli ilk albümünü İremRecords etiketiyle çıkardı. Albümde yer alan "Yan Sen", "Büyük İnsan" ve "Dön" adlı şarkılarına klip çekti.

2010 yılında “Biraz Ayrılık” adlı ikinci albümünü çıkardı. Bu albümünde yer alan "Rüya", "Biraz Ayrılık", "Ayıp Ettin" ve oldukça ses getiren "Bir Öykü" adlı şarkısına klip çekti. "Bir Öykü" klibinde Engin Hepileri ve Deniz Sipahi eşlik etti.

2012 yılında “Ara” adlı albümünün "Bitmesin" adlı şarkısına çektiği klipde Best Model Türkiye birincisi Tuğba Melis Türk de rol aldı.

Gökhan Türkmen, şarkıcılığın yanı sıra şarkı sözü yazmakta ve müzik yapımcılığı da yapmaktadır.

2013 yılında başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı “İşler Güçler” adlı dizinin final bölümünde oynamıştır.

Gökhan Türkmen, 1 Eylül 2014 tarihinde Sinem Aksoy ile evlendi.

Gökhan Türkmen, 15 Nisan 2015 tarihinde Fox TV'de başlayan “Sesi Çok Güzel” adlı yarışma programının jürisi oldu. Her hafta yeni yeteneklerin yarıştığı programda jüri koltuğunda oturanlar Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen olacak.

Albümleri :
2008 - Büyük İnsan
2010 - Biraz Ayrılık
2012 - Ara
2014 - En Baştan

Filmleri ve Dizileri :
2013 - İşler Güçler (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Gökhan Türkmen için yapılan aramalar

Gökhan Türkmen, Gökhan Türkmen biyografi, Gökhan Türkmen hayatı, Gökhan Türkmen özgeçmişi, Gökhan Türkmen hakkında, Gökhan Türkmen doğum yeri, Gökhan Türkmen fotoğraf, Gökhan Türkmen video, Gökhan Türkmen resim, Gökhan Türkmen kimdir?, Gökhan Türkmen kaç yaşında?, Gökhan Türkmen nereli, Gökhan Türkmen memleketi , Gökhan Türkmen albümleri