FB TW PIN NWS
BioRank 7426

Fatih Çifci

Doğum tarihi : 01.Haziran.1981
Fatih Çifci kaç yaşında : 43
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : İş adamı
Fatih Çifci doğum yeri : Elazığ

Fatih Çifci Biyografisi

Fatih ÇİFCİ, 1 Haziran 1981 tarihinde Elazığ’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretim hayatını Elazığ’da tamamlayan ÇİFCİ, üniversite hayatına Amerika'nın Colorado eyaletinde bulunan Colorado Eyalet Üniversitesi (Colorado State University)’nde devam etti. Colorado Eyalet Üniversitesi’nin İnşaat bölümünü başarıyla tamamlayan ÇİFCİ, 2008 yılında gerçekleştirdiği büyük projeler sonucunda Colorado eyaletinde bulunduğu şehirde vergi rekortmenleri listesine girdi.

Fatih ÇİFCİ, birçok kez atletizm branşında Balkan Şampiyonu olan babası Arslan ÇİFCİ’nin vefatıyla birlikte 2015 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı.

Yeniden Amerika’ya dönme planları yaptığı sırada ‘’Markalar Birliği’’ şirketiyle tanıştı ve Türkiye’nin en büyük yabancı dil kursu olan ‘’Markalar Birliği Amerikan Kültür ve İngiliz Kültür’’ markalarının isim haklarını satın alarak birçok yabancı dil kursu açtı. Özellikle Türkiye’nin doğu bölgesinde açtığı şubelerde, bölgenin yabancı dil eğitimine büyük katkıda bulunarak ve yabancı dil öğretimi konusundaki başarılarıyla büyük yankı uyandırdı. İş hayatında attığı bu başarılı adımlardan sonra tamamen Türkiye’de yaşamaya karar verdi.

Kısa sürede açtığı şubelerle eğitim sektöründe de büyük başarılar elde eden Fatih ÇİFCİ, 2019 yılında Türkiye’nin en büyük franchise veren kuruluşu olan ‘’Markalar Birliği’’ şirketini tamamen satın alarak 35’i aşkın bilindik anaokulu, kolej, yabancı dil kursu markalarının bütün marka tescil haklarına sahip oldu. İstanbul’da bulunan genel merkeze ek olarak memleketi olan Elazığ’da da bir genel merkez binası kuran Fatih ÇİFCİ, Amerika’da olduğu gibi Elazığ’da da vergi rekortmenleri sırasına girdi. Fatih ÇİFCİ, kısa sürede Türkiye’de eğitim sektöründe hayata geçirdiği birçok projesi ve eğitime verdiği büyük destekle anılarak Türkiye’nin en başarılı ve en genç iş adamları listesine girdi.

Marka tescil haklarını almış olduğu ‘’Amerika Kültür ve İngiliz Kültür’’ ismiyle hizmet veren 81 ildeki bütün şubelerine yeni bir imaj kazandıran ÇİFCİ, aynı zamanda geliştirmiş olduğu online eğitim platformu projesi ‘’ingilizcekursu.com’’ sayesinde de yılda milyonlarca öğrenciyi online eğitim ile buluşturdu.

Fatih ÇİFCİ’nin Sahibi Olduğu Bazı Eğitim Kurumu Markaları;
· MB Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
· Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu
· American Culture Language School
· American VIP Language School
· İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
· British Culture Language School
· TAC Eğitim Kurumları
· Turkish American Council Language School
· AKD KİDS Anaokulları
· Kids A’Loud Anaokulları
· American Fine Arts Anaokulları
· British Culture Fine Arts Anaokulları
· Free School Anaokulları
· TAC Anaokulları
· Montessori Anaokulları

Fatih ÇİFCİ’nin Sahibi Olduğu Online Eğitim Platformları;
· www.ingilizcekursu.com Online Eğitim Platformu
· Mykelime Online Eğitim Platformu

Fatih ÇİFCİ’nin Sahibi Olduğu Yayınevleri;
· National English
· Discovery English
· Culture Publigation


Kaynak:Biyografi.info

Fatih Çifci için yapılan aramalar

Fatih Çifci, Fatih Çifci biyografi, Fatih Çifci hayatı, Fatih Çifci özgeçmişi, Fatih Çifci hakkında, Fatih Çifci doğum yeri, Fatih Çifci fotoğraf, Fatih Çifci video, Fatih Çifci resim, Fatih Çifci kimdir?, Fatih Çifci kaç yaşında?, Fatih Çifci nereli, Fatih Çifci memleketi