FB TW PIN NWS
BioRank 1659

Ertan Özyiğit

Doğum tarihi : ??.??.1963
Ertan Özyiğit kaç yaşında : 61
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Yazar, Youtuber
Ertan Özyiğit doğum yeri : Ankara

Ertan Özyiğit Biyografisi

Araştırmacı-yazar Ertan Özyiğit, Wbr İstanbul isimli reklam ajansının sahibidir.

Ertan Özyiğit, 1963 yılında Ankara’da doğmuştur. Aytunç Altındal'ın öğrencisi ve Anadolu Üniversitesinde Ekonomi alanında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

Ertan Özyiğit, Yönetim ve İletişim Stratejisti, Araştırmacı yazar, TV program yapımcısıdır.

Ertan Özyiğit, bugüne kadar hem Türkiye’de hem de dünyada birçok panelde moderatör ve yorumcu olarak katılımlarda bulunmuştur. Siyonizm, Ezoterizm, Gizli Cemiyetler, Okültizm, Uluslararası İletişim, Stratejik Analiz ve Aile Şirketlerinde yönetim gibi alanlarda uzmandır.

Ertan Özyiğit, Kasım 2017 ayında Wbr İstanbul isimli reklam ajansını kurdu. Aynı zamanda Uluslararası Stratejik İletişim Ajansı (USIA) başkanıdır.

Aralık 2017 ayından itibaren Ertan Özyiğit, Beyza Hakan ile birlikte 24TV’de Haziran 2020 ayına kadar “Kayıt Dışı” adlı program yaptı. Ardından TV100 kanalında 3 Temmuz 2020 tarihinden 15 Haziran 2023 tarihine kadar Kayıt Dışı programını sundu.

Yaptığı araştırmalarla tanınan Ertan Özyiğit, İllüminati ve Yahudilik üzerine çeşitli tezler hazırlamıştır. Katıldığı programlarda araştırmalarını anlatarak sıkça gündeme gelen Özyiğit’in teorileri çoğu kişi tarafından kurgusal olarak algılanmaktadır. Özellikle "Dünya’yı yöneten 13 kişilik bir konsey var bu konseyin üyelerinden biri dünya dışı bir varlık” iddialarıyla büyük bir tartışma konusu başlatmıştır.

Kitapları :
2022 - Osmanlı'nın Kalbi: Tersane-i Amire - Tersane İstanbul
2022 - Barbaroslar Akdenizin Anlatilmamis Hikayesi
2017 - Big Mac - Rumeli Türkleri’nin Kayıp Tarihi
2017 - Musul - Vilayet Konseyi - Bir Ayrılığın Hikayesi
2017 - Batı Trakya Türk Cumhuriyeti - 100. Yıl Anısına

Uzmanlık Dalları :
Stratejik Analiz
Aile Şirketlerinde Yönetim
Uluslararası İletişim
Okültizm
Gizli Cemiyetler
Ezoteriz

Seminer Konuları:
İllüminati
Tapınak Şövalyeleri
Gülhaç Teşkiilatı
Kuru Kafa Kemikler Teşkilatı
Sembolizm
Üçlü Komisyon
Hasan Sabbah – Haşhaşinler


Kaynak:Biyografi.info

Ertan Özyiğit için yapılan aramalar

Ertan Özyiğit, Ertan Özyiğit biyografi, Ertan Özyiğit hayatı, Ertan Özyiğit özgeçmişi, Ertan Özyiğit hakkında, Ertan Özyiğit doğum yeri, Ertan Özyiğit fotoğraf, Ertan Özyiğit video, Ertan Özyiğit resim, Ertan Özyiğit kimdir?, Ertan Özyiğit kaç yaşında?, Ertan Özyiğit nereli, Ertan Özyiğit memleketi