FB TW PIN NWS
BioRank 3727

Eren Eğilmez

Doğum tarihi : ??.??.1978
Eren Eğilmez kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu :
Eren Eğilmez doğum yeri : İstanbul

Eren Eğilmez Biyografisi

Eren Eğilmez, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi Ayfer Eğilmez TMMOB eski yönetim kurulu üyesi ve KİGEM kurucusudur. Annesi 5 Temmuz 2018 tarihinde vefat etti. Eren Eğilmez’in babası Teoman Eğilmez 23 Eylül 2020’de Konya'da tek başına yaşadığı evinde ölü bulunmuştu. Eren Eğilmez, ilkokula İstanbul’da başlamış ve ortaokul, lise eğitimlerini de İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden sonra Üniversiteyi kazanmıştır.
Eren Eğilmez, Üniversite eğitiminden sonra SkyTurk adıyla yayın hayatına başlayan ve daha sonra 360 adını alan televizyon kanalında gazetecilik ve televizyonculuk kariyerine başladı.

Eren Eğilmez, 360 adlı televizyon kanalında çalışırken Fadime Özkan ile beraber hazırladığı "Kayda Geçsin" adlı televizyon programının sunuculuğunu yaptı. Ardından Eren Eğilmez, 2016 yılında haber programları koordinatörü olarak HaberTürk kanalına geçti ve 2018 yılı itibariyle de burada "Gerçek Fikri Ne?" adlı programı sunmaya başladı.

2018-2019 tarihleri arasında yine Habertürk ekranlarında Kübra Par ile beraber “Gerçek Fikri Ne?” adındaki programa imza atmış olan Eren Eğilmez, özellikle siyaset ile ilgili yaptığı yorumlarla birlikte dikkat çekmektedir. Meslek yaşamına halen Habertürk’te devam eden Eren Eğilmez, burada sunmuş olduğu program ile beraber ekranlara gelmeye devam etmektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Eren Eğilmez için yapılan aramalar

Eren Eğilmez, Eren Eğilmez biyografi, Eren Eğilmez hayatı, Eren Eğilmez özgeçmişi, Eren Eğilmez hakkında, Eren Eğilmez doğum yeri, Eren Eğilmez fotoğraf, Eren Eğilmez video, Eren Eğilmez resim, Eren Eğilmez kimdir?, Eren Eğilmez kaç yaşında?, Eren Eğilmez nereli, Eren Eğilmez memleketi