FB TW PIN NWS
BioRank 2054

Emre Matraş

Doğum tarihi : ??.??.1975
Emre Matraş kaç yaşında : 49
Kilo & Boy :
Burcu :
Emre Matraş doğum yeri : İstanbul

Emre Matraş Biyografisi

Emre Matraş, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası Matraş derinin ortaklarından rahmetli Necati Matraş, annesi ise Gülsen Matraş’dır.


1994 yılında çıkardığı reggae-pop tarzındaki ilk albümü “Yaz Aşkları” ile adını duyurdu. Albümdeki “Çal Çal Oyna” adlı parçası ile hayran kitlesi oluşturdu. 1996 yılında çıkardığı “Feryadım Göklere” adlı bir de single yapan sanatçı, daha sonra müzik piyasasından uzaklaştı.

Emre Matraş, babasının 2008 yılındaki ölümünden sonraki miras hakkını 2012 yılında hisselerini 12,5 milyon dolara bir iş adamına sattı. Ancak amcalarıyla arasındaki miras kavgası bitmedi.

Matraş Deri markasının veliahtlarından olan Emre Matraş, iş dünyasında kariyerini sürdürdü.

Evlilikleri :
1.eşi: 1997 yılında Hale Keleş ile evlendi. Temmuz 2010’da boşandı. Esen ve Esin Matraş adlarında 2 çocuğu vardır.
2.eşi: Emre Matraş, 2010 Ağustos ayında Yeşim Erçetin ile evlendi. Masal adında bir kız çocuğu oldu. 1 Nisan 2015 tarihinde boşandı.

Albümleri :
1996 - Feryadım Göklere
1994 - Yaz Aşkları


Kaynak:Biyografi.info

Emre Matraş için yapılan aramalar

Emre Matraş, Emre Matraş biyografi, Emre Matraş hayatı, Emre Matraş özgeçmişi, Emre Matraş hakkında, Emre Matraş doğum yeri, Emre Matraş fotoğraf, Emre Matraş video, Emre Matraş resim, Emre Matraş kimdir?, Emre Matraş kaç yaşında?, Emre Matraş nereli, Emre Matraş memleketi