FB TW PIN NWS
BioRank 6177

Duygu Demirdağ

Doğum tarihi : ??.??.1987
Duygu Demirdağ kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Spiker
Duygu Demirdağ doğum yeri : Bursa

Duygu Demirdağ Biyografisi

CNN Türk’te, Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunmaktadır.

Duygu Demirdağ, 1987 yılında Bursa'da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden 2008 yılında mezun oldu. Londra, Middlesex University'de "Medya ve İletişim Yönetimi" alanında yüksek lisansını yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca'da "İspanyol ve Latin Amerika Sineması" ve "Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası" alanlarında eğitim aldı.

Duygu Demirdağ, televizyonculuğa, üniversite yıllarında, Line Media Group bünyesinde spiker ve program yapımcısı olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu, "Bu Gece" isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Giuseppe Tornatore'nin efsane filmi 'Stanno Tutti Bene'den; ilhamını, herkesin keyfini yerine getirme hayalinden alan kültür-sanat programı "Herkesin Keyfi Yerinde"nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gündemi akademisyenler, haberciler, sanatçılar ve iletişimcilerle konuştu, "Keyfimiz gerçekten yerinde mi diye?" sordu.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakârlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı Protestoları, Van Depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal olayları takip etti. Sahadan, stüdyoya geçiş yaptı. Gece Haberleri ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti. Seçim dönemlerinde ve siyasi partilerin kurultay süreçlerinde özel yayınlarla ekranda oldu. Gündem Özel tartışma programının moderatörlüğünü yaptı.

CNN TÜRK’te hafta içi bültenlerini ve Hafta Sonu Ana Haber bültenini sunuyor.

Duygu Demirdağ, CNN TÜRK televizyonunda, İnsanlık Hali programını hazırlayıp sunuyor. İngilizce ve İspanyolca moderatörlük yapıyor. Biyografi kitapları yazıyor.

Duygu Demirdağ, koşuyor, biyografi kitapları yazıyor, piyano çalıyor, iyi bir anlatıcı olmak istiyor, çocukları çok seviyor, yine koşuyor…

Kaynak:Biyografi.info

Duygu Demirdağ için yapılan aramalar

Duygu Demirdağ, Duygu Demirdağ biyografi, Duygu Demirdağ hayatı, Duygu Demirdağ özgeçmişi, Duygu Demirdağ hakkında, Duygu Demirdağ doğum yeri, Duygu Demirdağ fotoğraf, Duygu Demirdağ video, Duygu Demirdağ resim, Duygu Demirdağ kimdir?, Duygu Demirdağ kaç yaşında?, Duygu Demirdağ nereli, Duygu Demirdağ memleketi