FB TW PIN NWS
BioRank 3668

Duygu Çakmak

Doğum tarihi : ??.??.1995
Duygu Çakmak kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Duygu Çakmak doğum yeri : Kocaeli

Duygu Çakmak Biyografisi

Duygu Çakmak, 20 Mayıs 2021 - 1 Haziran 2021 tarihleri arasında Lübnan‘da düzenlenen “Miss Europe 2021” güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.
Duygu Çakmak, 1995 yılında Kocaeli’nde Tuncelili bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Bir ablası bir de küçük erkek kardeşi vardır. İlkokulu İzmit’te Ulugazi okulunda ve liseyi de İzmit Lisesi’nde okudu. İstanbul’da ikamet etmektedir. Sakarya Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünde okudu, İstanbul Üniversitesi’nde pedagojik formasyon aldı. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Anabilim Dalı‘nda yüksek lisans eğitimini tamamladı.

İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen ve daha önce amatörce modellik yapmaya çalışan Duygu Çakmak, 2019 yılından beri profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Avni Kütükoğlu’ndan oyunculuk dersi aldı.

2019 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı, finalist oldu ve “Doğulu en iyi model” ödülünü aldı.

2020 Şubat ayında İstanbul'da düzenlenen "Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey" yarışmasında dereceye girdi.

Duygu Çakmak, 12 Kasım 2020 günü Arnavutluk‘un başkenti Tiran‘da organize edilen ve 43 ülkeden yarışmacıların yer aldığı uluslararası güzellik yarışması "Miss Globe" yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Ancak bir derece alamadı.

Duygu Çakmak, 20 Mayıs 2021 - 1 Haziran 2021 tarihleri arasında Lübnan‘da düzenlenen “Miss Europe 2021” güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Yarışmayı üçüncü tamamladı.

2024 yılının Ocak ayından itibaren TV8 ekranında yeniden başlayan Cem Davran'ın sunduğu Çarkıfelek programının hostesi oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Duygu Çakmak için yapılan aramalar

Duygu Çakmak, Duygu Çakmak biyografi, Duygu Çakmak hayatı, Duygu Çakmak özgeçmişi, Duygu Çakmak hakkında, Duygu Çakmak doğum yeri, Duygu Çakmak fotoğraf, Duygu Çakmak video, Duygu Çakmak resim, Duygu Çakmak kimdir?, Duygu Çakmak kaç yaşında?, Duygu Çakmak nereli, Duygu Çakmak memleketi